#10
Z racji że mnie 2 tygodnie nie było na forum nie było zapowiedzi ale teraz w 2-3 postach może 2 napisze podsumowania i dam zapowiedz na kolejną kolejkę


Podsumowanie 3 kolejki w 5.31 :

Ostrowia Team 68-22 ŻKS Kotłownia - starcie dziadków ze zróżnicowanym wiekowo zespołem na korzyść dziadków (który to już raz ? ) . Mecz bez większej historii wynik był znany już przed meczem i tylko dzięki liderowi zespołu Adrianowi Słabickiemu Kotłownia jakoś się zaprezentowała

GSE Tarnów 75-0 speedway Stal Rzeszowska - Mecz z botem nie ma co komentować

Elana Toruń 70-20 Arrows Toruń - zgodnie z moimi prognozami Elana w derbach Torunia rozniosła gości dość łatwo

Chopper Tarnów 75-0 ZinekTs - Zinekj znowu na własne życzenie może stracić szanse awansu tym razem nie wystawiając składu . Pewnie gdyby wystawił łatwo by pokonał Choppera ale nic nie wiadomo

Orzeł Wojnicz 25-65 Kotki - idealnie wytypowałem wynik tego meczu . 3 seniorów nie wiele może zdziałać przeciwko 5 mocnym seniorom gości co się potwierdziło . Kotki dominowały na każdym polu

Podsumowanie 4 kolejki :

GSE Tarnów 20-70 Elana Toruń - mecz bez historii , jechałem tylko żeby kary nie dostać a nawet jakbym jechał na serio składem do 23 roku życia (planowany skład) to mogłoby to nie starczyć na dziadków z Torunia

speedway Stal Rzeszowska 0-73 Ostrowia Team - mecz bez historii bo jaka w końcu historia może być jak się z botem jedzie Anioł

Arrows Toruń 45-45 Orzeł Wojnicz - bardzo ciekawy mecz (co się rzadko zdarza w tej grze ) . Pojedynek Arrows vs 3 seniorzy (albo tenorzy Duży uśmiech ) na remis. Przez cały mecz prowadzili gospodarze jednak porażka 1-5 w 15 biegu pozbawiła ich 2 pkt

Kotki 46-44 Chopper Tarnów - ten wynik mnie trochę dziwi z racji że Kotki uważam za mocniejszy team a jednak jak widać nie wszystko jest takie jak się wydaje . Sam mecz był popisem 3 zawodników - Zająca i Dróżdża ze strony gospodarzy i Ostasiewicza ze strony gości - ci zawodnicy jeździli najszybciej i tylko między sobą musieli walczyć . Mecz cały czas trzymał w napięciu a maksymalne prowadzenie to było 4 pkt . Jednak 2 na 1 to wiadomy wynik tak więc Kotki zwycięskie

ZinekTs 57-33 ŻKS Kotłownia - 33 pkt beniaminka z takim rywalem to bardzo dobry wynik jednak Zinekj jechał w trochę innym składzie ale mimo wszystko gratulacje dla gości za walkę i dla gospodarzy za wygranie meczu

Podsumowanie 5 kolejki :

Chopper Tarnów 75-0 Arrows Toruń - goście składu nie wystawili więc zwycięstwo gospodarzy do 0


Orzeł Wojnicz 48-42 GSE Tarnów - kolejny mecz na którym mi nie zależało i przegrany ale odziwo po walce . 3 seniorów vs 8 juniorów - wynik znany ale mimo wszystko moi juniorzy pokazali się z dobrej strony (może nad jakąś ligą juniorów w 5.31 pomyślę  Cwaniak )

Elana Toruń 75-0 speedway Stal Rzeszowska - mecz z botem nie ma co komentować

ŻKS Kotłownia 24-66 Kotki - Kotki dalej trzymają poziom i zmierzają po medal (jaki to się okaże ) . Kotłownia co mecz praktycznie to porażka ale stara się walczyć jak może

ZinekTs 47-43 Ostrowia Team - czekałem na ten moment aż ktoś pokona tych dziadów z Ostrowa i się stało . Dzięki Dłużykowi Lublinianie wygrali kolejny mecz i stają się faworytem do wygrania 5.31 . Mecz wyrównany z wieloma remisami .

Reszta w części 2 (może wieczorem napisze)