Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymienianie się grami
Uśmiech 
Abstrahując nieco od gry Speedway World, ale pozostając jednak w temacie samych gier. Tym razem jednak okienkowych, w szczególności na konsole. Nie mylę się pewnie zakładając, że większość z userów pogrywa też w inne tytuły. Ja jestem wielkim miłośnikiem gier i potrafię ogrywać nawet 3-4 tytuły w tygodniu. Jest tylko jeden problem, czyli kasa... Nie mogę kupić tylu nowych gier, bo to majątek, ale w tanich seriach spokojnie można znaleźć coś ciekawego za 50-60 złotych. Już bardziej przystępnie, ale dalej to całkiem spora kwota. Pomyślałem, że najlepiej byłoby pozbyć się wszystkich gier które posiadam i kupienie za nich czegoś nowego, bo pewnie uzbierałaby się niezła sumka przez te naście lat odkąd gram. Nie chcę jednak sprzedawać każdej rzeczy osobno, wystawiać na allegro czy kombinować w ten sposób.

Najchętniej chciałbym się bezpośrednio wymienić za te gry, ale z tym jest ciężko...

Niewiele osób decyduje się na wymianę, a jeżeli już to z reguły chce tylko kilka tytułów. Dlatego szukałem jakiegoś uniwersalnego rozwiązania, które pozwoli mi wymieniać się w dużych ilościach i w sposób pewny. Znalazłem sklep internetowy z grami nowymi i używanymi, który daje też możliwość wymiany gier. Przyznam, że nigdy wcześniej nie korzystałem z czegoś podobnego i nie wiem czego mam się spodziewać. Nie ma też zbyt wielu opinii w sieci. Stąd pytanie do Was, macie jakieś doświadczenie w takiej internetowej wymianie? Na czym to polega i na co trzeba uważać (o ile w ogóle jest na co).
Odpowiedz
No i jak? Skorzystałeś z tej usługi wymiany?
Odpowiedz
Jeszcze nie, tak jak napisałem, mam co do tego pewne obawy. Ciekaw byłem, czy ktokolwiek miał może okazję korzystać z usług tego typu stron pośredniczących w wymianie i będzie w stanie coś na ten temat napisać. Wydaje mi się, że jest to całkiem rozsądny sposób zaopatrywania się w inne gry i pozbywanie już niepotrzebnych. Ciekawi mnie opinia innych osób.
Odpowiedz
czy udało sie już ta wymianan? czy jeszcze nie?
Odpowiedz
Jakby było więcej wpisów w tym wątku to na pewno było by bardzo dobrze.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości