Weź sie człowieku ogarnij .
Bo tobie sie cos nie podoba to mam jakies wymogi wprowadzac , jeżeli wprowadziłbym ten wymóg to w elidze występowalyby drużyny chyba już z 2 ligi .
Tak wprowadze ci ten limit , a pomyślałes o graczach co zaczęli 1-2 lata temu ?
Czy tylko o swojej sprawiedliwości i nie byciu oszukanym .
Mi tez sie takie rzeczy nie podobają , ale popatrz choc raz człowieku na statystyki , które są na wcześniejszych stronach tam wyraźnie masz pokazane kto ilu ma wychowanków i ile oni jeżdżą .
Bo ty sie czujesz pokrzywdzony to wprowadze wymóg blokując tym samym możliwość jazdy w elidze prawdopodobnie nowemu mistrzowi 1 ligi i innym drużynom . Popatrz na ogol nie na swoją sytuacje tylko.
Jestem w stanie isc na ustępstwa , ale nie znoszę robienia czegos pod siebie .

Oczywiscie wprowadzenie wymogu podniesie prestiż turnieju w ten sposob , że liczba graczy spadnie w nim o spory procent .

Czy w tym turnieju może być kur.. chociaz jeden sezon gdzie nie musze nikogo ochrzaniac?

A tak nawiązując tylko do twojego problemu , to remis z 1 kolejki ci nie przeszkadzał , a gdybys tak przegrał inne mecze to tez co porażkę robiłbys aferę .
A w lidze SW jakos jeździsz seniorami kupionymi i tutaj już nie czujesz sie oszukany .

I nie wyjeżdżaj mi z jakimiś znajomościami bo to mowiac wprost ma nic do tego .
Co komus ze znajomosci ze mna , czy z Tomaszem skoro traktujemy wszystkich na równi i każdego możemy tak samo ukarac za zlamanie regulaminu .


I jeszcze jedno :
W Speedway World funkcjonują 4 duże turnieje juniorskie z czego 2 w formie sparingow , 2 w formie czwormeczy (indywidualnych nie wliczam w to )
I w żadnym z nich nie ma takiego wymogu o ilości wychowanków i nigdy pewnie nie będzie .
Z tego co sie orientuje to nawet w realnym zuzlu nie ma wymogu posiadania wychowanka