Człowieku rozumiemy że wycofałes sie z turnieju , ale pragnę zauważyć że twoj zawodnik zakwalifikował sie do finału , wiec oczywistą rzeczą jest że traktujemy go nadal jako uczestnika .
Wycofałes sie z 5 edycji , ale jeszcze trwa 4 edycja w której startowałeś wiec twój zawodnik powinien jechac dalej , nie chcesz aby jechał okey , pojedzie w jego miejsce rezerwowy, wazne żeby ktos xp zdobył .


Co do słów żeby było o nas głośno -nie potrzebujemy rozgłosu , pracujemy nad turniejem tak jak wszyscy inni , chciałbym zauważyć że dyskusje i odejścia z turnieju to były ze strony twoich znajomych , jakos nikt inny sie nie wdawał w dyskusje .

Co do słowa zaczepka to nie używaj go bo mam fajny dowod jak sam zaczynasz kłótnie , a potem publicznie starasz sie mi dowalić .
Jednak to jest mały problem .


Zareagowałem pisząc o twoim zawodniku jako organizator , ale widac że tobie to bez różnicy .

A jaki ty dajesz przykład ? - co chwila albo sie kogos czepiasz zaczynając od poprawienia daty na rożnego rodzaju typu rozgrywkach, po dziwaczne propozycje w stylu relacja live dla managerów , którą nie wiedziec jak
Mamy zrealizować , po czym obrażasz sie jak dziecko .
Dziekuje za to że byłeś jedna z osob dzieki ktorej nie odeszlem
Z tej gry , ale czasem mam mysli czy było warto zostawać , aby dostawać za swoj poświęcony czas na tej grze jakies docinki czy niemile słowa
.
Proponuje skończyć miedzy nami te wojnę i niech kazdy idzie w swoja droge i nie przeszkadza sobie nawzajem .


Ps - co do ostatnie słowo , skoro używasz w swoim
Poście zdań pytających w moim kierunku to raczej oczywiste że odpisze , tak mnie nauczono