#7
Sprawę ze sprzęgłami i resztą osprzętu można by ułatwić, np. dany rodzaj części do danej nawierzchni, wystarczyłoby pamiętać o ewentualnej zmianie przed meczem. Dlaczego Wy tak krzyczycie, gdy tylko pojawi się temat KSM? Nie rozumiem.

@XXX46:

1. Jak najbardziej za;

2. Odnośnik oczywiście powinien być, zadaszenie sam wnioskowałem, jednak w prostszej formule: w opcji rozbudowy pojawiłoby się kolejne okienko: Miejsca zadaszone i tam menedżer decydowałby, ile miejsc chce zadaszyć. Koszt dachu nad tysiącem miejsc wynosiłby 200 tys. i rozbudowa taka trwałaby 21 dni). Hala treningowa mogłaby być, ale jednak piękno tkwi w prostocie: proponuję opcje budowania hali na takiej zasadzie jak sklep i bar - jedna budowa, powiedzmy miesiąc trwania za 1 mln. Sprawność może i tak, ale całej bazy klubowej jednocześnie (stadion, hala, sklep, bar). Doprowadzenie do przyzwoitego stanu obiektów pochłonęłoby pewną kwotę, ale dochody znów byłyby w takiej wysokości, jak przed poprawieniem sprawności (im ona mniejsza, tym mniejsze dochody z biletów). W szczegóły poziomów zwiększenia dochodów się nie pakuję, gdyż znam za mało szczegółów obecnego systemu;

3. Nie, wolałbym zwiększenie wpływu nawierzchni i stanu toru jako bardziej realne;

4. Tak;

5. Tekst na czerwono tak, ale po co wykrzykniki? I tak jest ich w grze za dużo. Nie ma co krzyczeć;

6. Oczywiście, sam miałem to proponować;

7. Ocena artykułu w postaci gwiazdek to bardzo dobry pomysł, zablokowanie nabijania wyświetleń również;

8. Niewliczanie bonusów - tak, statystyki niesklasyfikowanych - nie, nie ma to sensu, zajrzyj sobie w live z meczu/ów;

9. Można, ale nie jest to niezbędne. Co do historii ligowej i ogólnie profilów zawodników wypowiem się w Cz. IV "Czas na zmiany";

10. Limit mógłby być - 21 zawodników, nastrój (lub morale, związane z sytuacją żużlowca w klubie) tak, z tym, że wystarczy przedział 0-5 i najwyższe jego parametry powinny minimalnie polepszać czasy, zgranie parowe jak najbardziej na tak, juniorzy po 3 biegi - ta tabelka startuje od przyszłego sezonu;

11. NIE. Jeśli już, to zadłużającym się klubom trzeba pomagać, a nie jeszcze im utrudniać, to samo tyczy się obniżania za transfery - nie dość, że zapłaci za transfer, to jeszcze spadną mu przychody. Wiadomo, do czego to może doprowadzić;

12. Tak;

13. NIE. Dorobili się, to kupują;

14. Tak;

15. Drabinki mogą być, z tym, że przed 1/8 finału by się połączyły. Chociaż nie jestem do tego sposobu przekonany, pokombinuję nad Pucharem;

16. Tak, ale IMSW wymaga przede wszystkim reformy, wiąże się z tym między innymi zmiana sposobu wyboru organizatorów (o tym później w "Czas na zmiany");

17. Tak, jednak po reformie kont VIP 1-10 dla wszystkich, wszystkie dla VIP;

18. Zrobione;

19. Zrobione;

20. Tak;

21. Tak;

22. Tak;

23. Tak;

24. Chyba ja jako pierwszy o to wnioskowałem, zrobione;

25. Tak;

26. Tak, już to proponowałem, nad szczegółami trudno w tym momencie dyskutować, gdyż nie znamy liczby poszczególnych reprezentantów;

27. Tak;

28. NIE. Nie w taki sposób. Wprowadźmy jeszcze podatek od zaproszenia na sparing i zapisania składu... To nie rząd PiS.

29. W żadnym wypadku, obecna szata graficzna i layout są bardzo dobre i przyzwoicie oddają żużlową atmosferę (chociaż mogłyby bardziej, ale nie przez rozjaśnienie!), nie zmieniajmy nic na siłę.