Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 edycja Indywidualnych Mistrzostw ELJ
#1
Zasady 1 edycji IM ELJ 

1. Każdy klub uczestniczący w ELJ bierze automatycznie udział w tym turnieju , turniej odbywa sie we wtorki . Zawodnicy będą wybierani przeze mnie na podstawie wyników ligowych z pierwszych 3 kolejek .

2. Pierwsza edycja dzieli się na 2 etapy : 

a) mistrzostwa każdej z lig 
b) turniej główny dla najlepszych juniorów ELJ bez podziału na poziom ligowy 

3. Każdemu zespołowi przysługują 4 miejsca w mistrzostwach danej ligi (w zależności od tego w której sie obecnie występuje ) 

4. Potrzebnych będzie około 6 organizatorow na cały cykl , jednak im wiecej ich będzie tym lepiej . 

5. Schemat turnieju :

a) Indywidualne Mistrzostwa Ekstraligi 

I. 8 zespołów wystawia po 4 zawodników 
II. Podzieleni zostaną na 2 grupy po 16 zawodników (w jednej grupie znalezc sie może maksymalnie 2 zawodników z danego klubu ) 
III. Z obu grup do finału ligowego awansuje najlepszych 8 zawodników 
IV. Finał składa się z 16 zawodników 

1/2 finału - 2 turnieje 
Finał ligi -   4 turnieje 

b) Indywidualne Mistrzostwa 1 ligi 

I. 8 zespołów wystawia po 4 zawodników 
II. Podzieleni zostaną na 2 grupy po 16 zawodników (w jednej grupie znalezc sie może maksymalnie 2 zawodników z danego klubu ) 
III. Z obu grup do finału ligowego awansuje najlepszych 8 zawodników 
IV. Finał składa się z 16 zawodników 

1/2 finału - 2 turnieje 
Finał ligi -   4 turnieje 

c) Indywidualne Mistrzostwa 2 ligi 

I. 14 zespołów wystawia po 4 zawodników 
II. Podzieleni zostaną na 4 grupy po 14 zawodników , tworząc 2 drabinki :
Purpurowa i Czerwona (tzn jadą zgodnie z przynależnością grupową ) 
III. Z każdej z grup awans wywalczy 8 zawodników 
IV. W 2 lidze odbędą sie 2 finały . Dla każdej z grup z osobna 

1/2 finału - 2 turnieje 
Finały ligowe - 4 turnieje 

d) Indywidualne Mistrzostwa ELJ 

W tym turnieju wystąpi 16 najlepszych zawodników ELJ .
Po 4 miejsca dostaje każda z lig . Może sie komus wydawać, że z jakiej racji 2 liga ma 8 miejsc, a np Eliga tylko 4 . 
Owszem 2 liga ma 8 miejsc, ale na 14 drużyn . Ma to na celu wyrównanie szans, a także wybór najlepszego juniora ELJ .

Ilosc finałów to 1 albo 3 lub 6 turniejów . 
Najlepiej jakby te turnieje odbywały sie na najwiekszych obiektach ELJ , bądź tez w miarę możliwości na tych obiektach których zespoły będą chętne do organizacji . 

Czy nagrody będą to nie wiem , pomyśle jeszcze . 


Organizatorzy : 
1. GSE Tarnów 
2. Arjuma Golub Dobrzyń 
3. betard sparta
4. Styk (jak zawsze gotowyOczko)
5. Siekacze Gniezno
6. MPS Victoria Bydgoszcz
7. WROCŁAW SPARTA
8. Gryfy Skórka
9. ŻKS Radlin
10. 1946 Speedway Częstochowa
11. Stal
12. KŻ Lublin
13. PKŻ Spartakus Lubań
14. Sidney Team

***********************************************
Terminarz rund oraz przydział turniejów :

1/2 finału -   6 grudnia 
1/2 finału - 13 grudnia
Finał lig    - 20 grudnia 
Finał lig    - 27 grudnia 
Finał lig    -   3 stycznia 
Finał lig    - 10 stycznia 

Finał ELJ - termin nieznany
#2
*** 1/2 finału - 6 grudnia ***

Ekstraliga - Grupa A - GSE Tarnów --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-81558
Ekstraliga - Grupa B - Arjuma Golub-Dobrzyń --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-81675
1 liga - Grupa A - Betard --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-81839
1 liga - Grupa B - Styk --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-81362
2 liga - Grupa Purpurowa A - Siekacze --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-81555
2 liga - Grupa Purpurowa B - MPS --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-81173
2 liga - Grupa Czerwona A - Wrocław Sparta --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-81718
2 liga - Grupa Czerwona B - Gryfy Skórka --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-81674

*** 1/2 finału - 13 grudnia ***

Ekstraliga - Grupa A - ŻKS Radlin --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-81832
Ekstraliga - Grupa B - 1946 Speedway --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-81594
1 liga - Grupa A - Stal --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-81359
1 liga - Grupa B - KŻ Lublin --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-82530
2 liga - Grupa Purpurowa A - GSE Tarnów --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-82510
2 liga - Grupa Purpurowa B - Arjuma --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-82262
2 liga - Grupa Czerwona A - Styk --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-82483
2 liga - Grupa Czerwona B - Betard --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-82591

*** Finał nr.1 - 20 grudnia ***
Ekstraliga - Gryfy Skórka --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-82666
1 liga - MPS Victoria Bydgoszcz --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-81755
2 liga Purpurowa - Wrocław Sparta --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-83090
2 liga Czerwona -  Siekacze Gniezno --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-82650

*** Finał nr.2 - 27 grudnia ***
Ekstraliga - 1946 Speedway Częstochowa --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-81826
1 liga -  ŻKS Radlin --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-83091
2 liga Purpurowa - zmiana terminu na 17.01 - Styk --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-83472
2 liga Czerwona - Sidney Team --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-83211

*** Finał nr.3 - 3 stycznia ***
Ekstraliga - Sidney Team --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-83381
1 liga -  KŻ Lublin --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-83531
2 liga Purpurowa - GSE Tarnów --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-83679
2 liga Czerwona - Stal --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-83388

*** Finał nr.4 - 10 stycznia ***
Ekstraliga - Arjuma Golub-Dobrzyń --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-83724
1 liga - Siekacze Gniezno --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-83674
2 liga Purpurowa - Stal --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-83589
2 liga Czerwona - Wrocław Sparta --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-83950
#3
Ze wzgledu na brak czasu spowodowany udziałem w zgrupowaniu szkoleniowym dopiero teraz wrzucam kto organizatorem półfinałów

Zawody mozna juz organizowac , lista startowa zostanie podana zgodnie z tym co znajduje sie w regulaminie , a juz jutro zaczynamy 4 edycje ELJ
#4
Listy startowe :

Ekstraliga - Grupa A
1. Anders Graversen (betard sparta)
2. Emil Lipiński (KS Wieliczka)
3. Zdzisław Skawiński (Sidney Team)
4. Fred Wagner (Gryfy Skórka)
5. Igor Szponer (ŻKS Speedway Team Rybnik)
6. Jacek Stojowski (Styk)
7. Pontus Norgren (Husaria BERG Rzeszow)
8. Onufry Ściobłowski (1946 Speedway Częstochowa)
9. Radomir Zakulski (1946 Speedway Częstochowa)
10. Łukasz Napart (Husaria BERG Rzeszow)
11. Ksawery Englot (Styk)
12. Mathew Seagraves (ŻKS Speedway Team Rybnik)
13. Marco Betz (Gryfy Skórka)
14. Leon Zymmer (Sidney Team)
15. Etele Hetenyi (KS Wieliczka)
16. Romuald Thiede (betard sparta)

Ekstraliga - Grupa B
1. Gerwin Jeniec (betard sparta)
2. Marek Burzy (KS Wieliczka)
3. Zbyszko Norwicz (Sidney Team)
4. Emil Nakhushev (Gryfy Skórka)
5. Aleksander Yarkov (ŻKS Speedway Team Rybnik)
6. Roland Tyśnicki (Styk)
7. Eryk Foja (Husaria BERG Rzeszow)
8. Ksawery Byrdak (1946 Speedway Częstochowa)
9. Keith Herriman (1946 Speedway Częstochowa)
10. Kamil Kusiorski (Husaria BERG Rzeszow)
11. Czesław Szczodruch (Styk)
12. Peter Lindemann (ŻKS Speedway Team Rybnik)
13. Emanuel Kolas (Gryfy Skórka)
14. Konrad Sudykowski (Sidney Team)
15. Borys Froński (KS Wieliczka)
16. Karol Sztefek (betard sparta)

I liga - Grupa A
1. Igor Drosd (GSE)
2. Wacław Hakuba (Siekacze)
3. Sergiusz Saveljev (MPS)
4. Jacek Buksak (Arjuma)
5. Filip Pieniuk (Radlin)
6. Maksymilian Drejski (Willy)
7. Cezary Nurski (NZŻ)
8. Cyprian Ploshnik (Huragan)
9. Sławomir Bąk (Huragan)
10. Tobiasz Indrzejczyk (NZŻ)
11. Jarosław Głąbski (Willy)
12. Issac Hedberg (Radlin)
13. Sydney Hedley (Arjuma)
14. Dariusz Rejniak (MPS)
15. Kornel Łaszyn (Siekacze)
16. Norbert Pijarowski (GSE)

I liga - Grupa B
1. Toby Bainton (GSE)
2. Waldemar Wasiutynski (Siekacze)
3. Czesław Strabel (MPS)
4. William DeBoss (Arjuma)
5. Przemek Bajerczak (Radlin)
6. Sylwester Struś (Willy)
7. Noah Treadway (NZŻ)
8. Sławomir Kożusik (Huragan)
9. Zdzisław Stolorowicz (Huragan)
10. Jerzy Waner (NZŻ)
11. Usko Lindberg (Willy)
12. Janusz Supranowicz (Radlin)
13. Leonardo Cassia (Arjuma)
14. Rafał Tuński (MPS)
15. Henrik Strandell (Siekacze)
16. Jarrod Hixson (GSE)

II liga - Grupa Purpurowa - A
1. Artur Kuryś (GKM1979)
2. Błażej Macherzyński (StalRzeszow)
3. Jędrzej Kosiba (Drapieżniki)
4. Denis Stroback (Polonia)
5. Daniel Jaroszynski (Uckfield)
6. Pontus Alexandersson (Kosmos)
7. Mariusz Gasiuk (Wrocław)
8. Tomas Thuno (Wrocław)
9. Tytus Cieciurski (Kosmos)
10. Robert Cisek (Uckfield)
11. Robert Biedka (Polonia)
12. Stanis Ogarev (Drapieżniki)
13. Teodor Belov (StalRzeszow)
14. Jacek Kasprowicz (GKM1979)

II liga - Grupa Purpurowa - B
1. Jochen Bromberg (GKM1979)
2. Anders Knudsen (StalRzeszow)
3. Piotr Gluskowski (Drapieżniki)
4. Norman Woodley (Polonia)
5. Robert Mielimonka (Uckfield)
6. Zsolt Barany (Kosmos)
7. Sylwester Zachmac (Wrocław)
8. Emil Riabow (Wroclaw)
9. Andre Condrad (Kosmos)
10. Wojciech Szamara (Uckfield)
11. Igor Walkusz (Polonia)
12. Jonas Andersson (Drapieżniki)
13. Władimir Vinnik (StalRzeszow)
14. Eryk Gosiewski (GKM1979)

II liga - Grupa Czerwona - A
1. Arkadiusz Malessa (Wisła)
2. Kornel Olkowski (Misiek Speedway Łódź)
3. Cameron Cooper (RKM row kamień)
4. Marton Liptak (Szymek Górsk)
5. Nicklas Bredal (Krzyżacy R3 Toruń)
6. Dariusz Uhrynowski (KŻ Motorynki Leszno 2012)
7. Kyle Sealey (Stal)
8. Roman Kasza (Stal)
9. Ryszard Rubelek (KŻ Motorynki Leszno 2012)
10. Mikołaj Melson (Krzyżacy R3 Toruń)
11. Włodzimierz Jordan (Szymek Górsk)
12. Kajetan Tabak (RKM row kamień)
13. Marc Hamm (Misiek Speedway Łódź)
14. Viktor Bergh (Wisła)

II liga - Grupa Czerwona - B
1. Andrzej Piniek (Wisła)
2. Aleksander Jałowiński (Misiek Speedway Łódź)
3. Damian Wyrzykiewicz (RKM row kamień)
4. Jonas Dolkow (Szymek Górsk)
5. Dariusz Wilas (Krzyżacy R3 Toruń)
6. Fjodors Zariņš (KŻ Motorynki Leszno 2012)
7. Borys Wardaszka (Stal)
8. Krystian Koszorz (Stal)
9. Eryk Konefał (KŻ Motorynki Leszno 2012)
10. Anders Elkjær (Krzyżacy R3 Toruń)
11. Oskar Bedlechowicz (Szymek Górsk)
12. Bolesław Berzowski (RKM row kamień)
13. Peter Halasz (Misiek Speedway Łódź)
14. Fred Mielke (Wisła)


Linki do zawodników startujących w turnieju mozna znalezc w tym watku --> http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=6017

Znajduje sie tam lista druzyn uczestniczących w ELJ
#5
Finał Indywidualnych Mistrzostw Elite League Juniorów :

* 6 rund
* 16 zawodników
* każda liga otrzymuje po 4 miejsca
* 6 organizatorów

Terminy Finału IM ELJ :
17.01.16
24.01.16
31.01.16
07.02.16
14.02.16
21.02.16

Wyboru organizatorow dokonają :
* gracze zgloszeni do organizacji IM ELJ
* gracze uczestnicy turnieju ELJ
* każdy z wyżej wymienionych nominuje 6 zespołów, ktore jego zdaniem powinny organizowac cykl finałowy . Głosować można także na siebie.
Im wiecej głosów otrzymanych tym późniejsza runda zostanie otrzymana przez daną druzyne (czyli zespol ktory otrzyma najwiecej głosów zorganizuje turniej nr. 6 tzn ostatni finał )

Głosowanie trwa najpóźniej do 27.12.16


Wyniki głosowania :
1 głos - GSE , Betard , Styk , MPS , Gryfy , ŻKS Radlin (nominacje XXX46)



PS - głosować mozna tylko na te zespoły ktore zgłosiły chęć organizacji IM ELJ
#6
[Obrazek: 2qswexh.jpg]
#7
Wyniki eliminacji do IM Lig ELJ (wyniki w eliminacjach wyjątkowo w wersji pisemnej)

Ekstraliga A

1. Igor Szponer (ŻKS Speedway Team Rybnik) 15+15=30
2. Pontus Norgren (Husaria BERG Rzeszow) 14+14=28
3. Jacek Stojowski (Styk) 13+13=26
4. Mathew Seagraves (ŻKS Speedway Team Rybnik) 12+12=24
5. Łukasz Napart (Husaria BERG Rzeszow) 11+11=22
6. Anders Graversen (betard sparta) 9+10=19
7. Zdzisław Ściobłowski (1946 Speedway Częstochowa ) 10+7=17
8. Zdzisław Skawiński (SIDNEY team) 8+9=17

9. Rafał Englot (Styk) 7+6=13
10. Marco Betz (Gryfy Skórka) 3+8=11
11. Leon Zymmer (SIDNEY team) 6+5=11
12. Romuald Thiede (betard sparta) 4+4=8
13. Fred Wagner (Gryfy Skórka) 3+3=6
14. Emil Lipiński (KS Wieliczka) 4+1=5
15. Radomir Zakulski (1946 Speedway Częstochowa ) 1+2=3
16. Etele Hetenyi (KS Wieliczka) 0+0=0

Ekstraliga B

1. Eryk Foja (Husaria BERG Rzeszow) 15+15=30
2. Dawid Norwicz (SIDNEY team) 14+14=28
3. Aleksander Yarkov (ŻKS Speedway Team Rybnik) 13+12=25
4. Marek Burzy (KS Wieliczka) 12+13=25
5. Peter Lindemann (ŻKS Speedway Team Rybnik) 11+11=22
6. Władysław Tyśnicki (Styk) 10+9=19
7. Czesław Szczodruch (Styk) 9+7=16
8. Emil Nakhushev (Gryfy Skórka) 5+10=15

9. Kamil Kusiorski (Husaria BERG Rzeszow) 8+7=15
10. Władysław Jeniec (betard sparta) 7+7=14
11. Robert Byrdak (1946 Speedway Częstochowa ) 6+2=8
12. Karol Sztefek (betard sparta) 4+3=7
13. Konrad Sudykowski (SIDNEY team) 3+3=6
14. Keith Herriman (1946 Speedway Częstochowa ) 2+3=5
15. Emanuel Kolas (Gryfy Skórka) 1+4=5
16. Borys Froński (KS Wieliczka) 0+0=0

1 liga - A

1. Filip Pieniuk (ŻKS Radlin) 15+15=30
2. Kornel Łaszyn (Siekacze Gniezno) 14+14=28
3. Wacław Hakuba (Siekacze Gniezno) 13+13=26
4. Igor Drosd (GSE Tarnów) 12+11=23
5. Tobiasz Indrzejczyk (NZŻ Crocs Niedobczyce) 10+12=22
6. Cezary Nurski (NZŻ Crocs Niedobczyce) 11+9=20
7. Sergiusz Saveljev (MPS VICTORIA Bydgoszcz) 9+9=18
8. Issac Hedberg (ŻKS Radlin) 8+9=17

9. Dariusz Rejniak (MPS VICTORIA Bydgoszcz) 7+7=14
10. Cyriak Ploshnik (Grupa Azoty Huragan Tarnów) 6+4=10
11. Jacek Buksak (ARJUMA Golub-Dobrzyn) 5+5=10
12. Sławomir Bonk (Grupa Azoty Huragan Tarnów) 4+3=7
13. Norbert Pijarowski (GSE Tarnów) 3+2=5
14. Sydney Hedley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) 0+6=6

1 liga - B

1. Waldemar Wasiutyński (Siekacze Gniezno) 15+15=30
2. William DeBoos (ARJUMA Golub-Dobrzyn) 14+14=28
3. Henrik Strandell (Siekacze Gniezno) 13+13=26
4. Noah Treadaway (NZŻ Crocs Niedobczyce) 12+12=24
5. Przemek Bajerczak (ŻKS Radlin) 11+10=21
6. Janusz Supranowicz (ŻKS Radlin) 10+11=21
7. Czesław Strabel (MPS VICTORIA Bydgoszcz) 9+8=17
8. Jerzy Waner (NZŻ Crocs Niedobczyce) 7+9=16

9. Jarrod Hixson (GSE Tarnów) 5+7=12
10. Sławomir Kożusik (Grupa Azoty Huragan Tarnów) 6+4=10
11. Leonardo Cassia (ARJUMA Golub-Dobrzyn) 4+6=10
12. Sylwester Struś (ŻKS ROW Willy Rybnik ) 8+0=8
13. Rafał Tuński (MPS VICTORIA Bydgoszcz) 3+0=3
14. Toby Bainton (GSE Tarnów) 2+5=7
15. Usko Lindberg (ŻKS ROW Willy Rybnik ) 1+0=1
16. Zdzisław Stolarowicz (Grupa Azoty Huragan Tarnów) 0+3=3

2 Purpurowa - A

1. Artur Kuryś (GKM 1979) 15+14=29
2. Robert Biedka (Polonia Osielsko) 14+15=29
3. Dennis Stroback (Polonia Osielsko) 13+13=26
4. Jacek Kasprowicz (GKM 1979) 12+12=24
5. Daniel Jaroszyński (SC Uckfield) 11+11=22
6. Pontus Alexandersson (Kosmos Opel Rzeszów) 6+10=16
7. Mariusz Gasiuk (WROCŁAW SPARTA) 5+9=14
8. Robert Cisek (SC Uckfield) 3+8=11

9. Stanis Ogarev (Drapiezniki z Kraka) 10+0=10
10. Tomas Thuno (WROCŁAW SPARTA) 2+7=9
11. Błażej Macherzyński (StalRzeszówRacing) 9+0=9
12. Jędrzej Kosiba (Drapiezniki z Kraka) 8+0=8
13. Teodor Belov (StalRzeszówRacing) 7+0=7
14. Tytus Cieciurski (Kosmos Opel Rzeszów) 4+0=4

2 Purpurowa - B

1. Norman Woodley (Polonia Osielsko) 15+15=30
2. Eryk Gosiewski (GKM 1979) 14+14=28
3. Jochen Bromberg (GKM 1979) 13+13=26
4. Igor Walkusz (Polonia Osielsko) 12+12=24
5. Robert Mielimonka (SC Uckfield) 11+11=22
6. Piotr Głuskowski (Drapiezniki z Kraka) 10+10=20
7. Wladimir Vinnik (StalRzeszówRacing) 9+9=18
8. Anders Knudsen (StalRzeszówRacing) 8+8=16

9. Andre Conrad (Kosmos Opel Rzeszów) 7+7=14
10. Jonas Andersson (Drapiezniki z Kraka) 6+6=12
11. Wojciech Szamara (SC Uckfield) 5+5=10
12. Sylwester Zachmac (WROCŁAW SPARTA) 4+4=8
13. Emil Riabow (WROCŁAW SPARTA) 3+3=6
14. Zsolt Barany (Kosmos Opel Rzeszów) 2+0=2

2 Czerwona - A

1. Arkadiusz Malessa (Wisła Grudziądz) 15+15=30
2. Mikołaj Melson (Krzyżacy R3 Toruń) 14+14=28
3. Nicklas Bredal (Krzyżacy R3 Toruń) 13+13=26
4. Viktor Bergh (Wisła Grudziądz) 12+12=24
5. Dariusz Uhrynowski (KŻ Motorynki Leszno 2012) 10+11=21
6. Kyle Sealey (Stal) 11+8=19
7. Kornel Olkowski (Misiek Speedway Łódź) 9+9=18
8. Ryszard Rubelek (KŻ Motorynki Leszno 2012) 8+10=18

9. Marc Hamm (AGROMIX Unia Leszno) 7+7=14
10. Roman Kasza (Stal) 5+5=10
11. Marton Liptak (Szymek Górsk) 6+0=6
12. Kajetan Tabak (RKM row kamień) 0+6=6
13. Włodzimierz Jordan (Szymek Górsk) 4+0=4

2 Czerwona - B

1. Dariusz Wilas (Krzyżacy R3 Toruń) 15+15=30
2. Fred Mielke (Wisła Grudziądz) 14+14=28
3. Andrzej Piniek (Wisła Grudziądz) 13+13=26
4. Aleksander Jałowiński (Misiek Speedway Łódź) 11+12=23
5. Borys Wardaszka (Stal) 10+10=20
6. Anders Elkjær (Krzyżacy R3 Toruń) 8+11=19
7. Damian Wyrzykiewicz (RKM row kamień) 5+9=14
8. Eryk Konefał (KŻ Motorynki Leszno 2012) 12+0=12

9. Fjodors Zariņš (KŻ Motorynki Leszno 2012) 9+0=9
10. Bolesław Berzowski (RKM row kamień) 0+8=8
11. Krystian Koszorz (Stal) 7+0=7
12. Peter Halasz (Tarnowskie Jaskolki) 6+0=6
13. Oskar Bedlechowicz (Szymek Górsk) 4+0=4
14. Jonas Dolkow (Szymek Górsk) 3+0=3
#8
Finały - lista uczestników

Ekstraliga

1. Igor Szponer (ŻKS Speedway Team Rybnik)
2. Pontus Norgren (Husaria BERG Rzeszow)
3. Jacek Stojowski (Styk)
4. Mathew Seagraves (ŻKS Speedway Team Rybnik)
5. Łukasz Napart (Husaria BERG Rzeszow)
6. Anders Graversen (betard sparta)
7. Zdzisław Ściobłowski (1946 Speedway Częstochowa )
8. Zdzisław Skawiński (SIDNEY team)
9. Eryk Foja (Husaria BERG Rzeszow)
10. Dawid Norwicz (SIDNEY team)
11. Aleksander Yarkov (ŻKS Speedway Team Rybnik)
12. Marek Burzy (KS Wieliczka)
13. Peter Lindemann (ŻKS Speedway Team Rybnik)
14. Władysław Tyśnicki (Styk)
15. Czesław Szczodruch (Styk)
16. Emil Nakhushev (Gryfy Skórka)

Lista rezerwowych:
1. Kamil Kusiorski (Husaria BERG Rzeszow)
2. Rafał Englot (Styk)
3. Władysław Jeniec (betard sparta)
4. Marco Betz (Gryfy Skórka)


1 Liga

1. Filip Pieniuk (ŻKS Radlin)
2. Kornel Łaszyn (Siekacze Gniezno)
3. Wacław Hakuba (Siekacze Gniezno)
4. Igor Drosd (GSE Tarnów)
5. Tobiasz Indrzejczyk (NZŻ Crocs Niedobczyce)
6. Cezary Nurski (NZŻ Crocs Niedobczyce)
7. Sergiusz Saveljev (MPS VICTORIA Bydgoszcz)
8. Issac Hedberg (ŻKS Radlin)
9. Waldemar Wasiutyński (Siekacze Gniezno)
10. William DeBoos (ARJUMA Golub-Dobrzyn)
11. Henrik Strandell (Siekacze Gniezno)
12. Noah Treadaway (NZŻ Crocs Niedobczyce)
13. Przemek Bajerczak (ŻKS Radlin)
14. Janusz Supranowicz (ŻKS Radlin)
15. Czesław Strabel (MPS VICTORIA Bydgoszcz)
16. Jerzy Waner (NZŻ Crocs Niedobczyce)

Lista rezerwowych:
1. Dariusz Rejniak (MPS VICTORIA Bydgoszcz)
2. Jarrod Hixson (GSE Tarnów)
3. Cyriak Ploshnik (Grupa Azoty Huragan Tarnów)
4. Sławomir Kożusik (Grupa Azoty Huragan Tarnów)


2 Liga Purpurowa

1. Artur Kuryś (GKM 1979)
2. Robert Biedka (Polonia Osielsko)
3. Dennis Stroback (Polonia Osielsko)
4. Jacek Kasprowicz (GKM 1979)
5. Daniel Jaroszyński (SC Uckfield)
6. Stanis Ogarev (Drapiezniki z Kraka)
7. Mariusz Gasiuk (WROCŁAW SPARTA)
8. Tomas Thuno (WROCŁAW SPARTA)
9. Norman Woodley (Polonia Osielsko)
10. Eryk Gosiewski (GKM 1979)
11. Jochen Bromberg (GKM 1979)
12. Igor Walkusz (Polonia Osielsko)
13. Robert Mielimonka (SC Uckfield)
14. Piotr Głuskowski (Drapiezniki z Kraka)
15. Wladimir Vinnik (StalRzeszówRacing)
16. Anders Knudsen (StalRzeszówRacing)

Lista rezerwowych:
1. Andre Conrad (Kosmos Opel Rzeszów)
2. Jonas Andersson (Drapiezniki z Kraka)


2 Liga Czerwona

1. Arkadiusz Malessa (Wisła Grudziądz)
2. Mikołaj Melson (Krzyżacy R3 Toruń)
3. Nicklas Bredal (Krzyżacy R3 Toruń)
4. Viktor Bergh (Wisła Grudziądz)
5. Dariusz Uhrynowski (KŻ Motorynki Leszno 2012)
6. Kyle Sealey (Stal)
7. Fjodors Zariņš (KŻ Motorynki Leszno 2012)
8. Ryszard Rubelek (KŻ Motorynki Leszno 2012)
9. Dariusz Wilas (Krzyżacy R3 Toruń)
10. Fred Mielke (Wisła Grudziądz)
11. Andrzej Piniek (Wisła Grudziądz)
12. Aleksander Jałowiński (Misiek Speedway Łódź)
13. Borys Wardaszka (Stal)
14. Anders Elkjær (Krzyżacy R3 Toruń)
15. Damian Wyrzykiewicz (RKM row kamień)
16. Eryk Konefał (KŻ Motorynki Leszno 2012)

Lista rezerwowych:
1. Roman Kasza (Stal)
2. Bolesław Berzowski (RKM row kamień)
#9
[Obrazek: 2iqjsdu.jpg]
#10
Komunikat :

Jeżeli zaproszenie nie zostanie przyjęte na 24 godziny przed rozpoczęciem się zawodów , organizator zobligowany jest do wysłania zaproszeń rezerwowym .
Organizator danej rundy nie odpowiada za ilość uczestników w zawodach , od tego momentu każdy kto ma zajęty termin na własną rękę ma za zadanie uwolnić swojemu zawodnikowi termin po czym dać znać organizatorowi danej rundy o wolnym miejscu (najpóźniej na 24 h przed rozpoczęciem , potem idą zaproszenia do rezerwowych ) .
Ma to na celu zmniejszenie pracy organizatorów danych rund , a także nauczenie graczy pilnowania sobie terminów .
Ewentualne zażalenia można kierować do organizatorów turnieju (nie danej rundy) najlepiej na forum bądź też w nagłych przypadkach na PW (na grze) .

PS : Nie żeby coś , ale sam miałem zawodnika z zajętym terminem więc mnie też się to tyczy Uśmiech
#11
Ze wzgledu na jeden turniej , który sie nie odbył cykl finałowy opóźniony zostanie o tydzień.
Według wyborców poniższe kluby zorganizują finały :

24.01.17 - Turniej nr. 1 - Betard sparta ---> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-84300
31.01.17 - Turniej nr. 2 - Sidney Team ---> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-84619
07.02.17 - Turniej nr. 3 - Stal ---> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-84739
14.02.17 - Turniej nr. 4 - MPS Victoria Bydgoszcz --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-83602
21.02.17 - Turniej nr. 5 - Styk --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-85315
28.02.17 - Turniej nr. 6 - GSE Tarnów --> http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-84172

W przypadku 1 i 2 turnieju o otrzymaniu późniejszego terminu zadecydowała wielkosc stadionu
#12
Lista finalistów 1 edycji IMELJ:
1. Eryk Foja [Husaria BERG Rzeszow] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-58345
2. Dawid Norwicz [SIDNEY team] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61338
3. Igor Szponer [ŻKS Speedway Team Rybnik] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57904
4. Aleksander Yarkov [ŻKS Speedway Team Rybnik] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57843
5. Waldemar Wasiutyński [Siekacze Gniezno] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61520
6. Kornel Łaszyn [Siekacze Gniezno] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61421
7. Filip Pieniuk [ŻKS Radlin] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57913
8. William DeBoos [ARJUMA Golub-Dobrzyn] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-58124
9. Arkadiusz Malessa [Wisła Grudziądz] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61319
10. Dariusz Wilas [Krzyżacy R3 Toruń] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57882
11. Mikołaj Melson [Krzyżacy R3 Toruń] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57967
12. Nicklas Bredal [Krzyżacy R3 Toruń] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61500
13. Robert Biedka [Polonia Osielsko] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61329
14. Dennis Stroback [Polonia Osielsko] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62243
15. Artur Kuryś [GKM 1979] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57875
16. Norman Woodley [Polonia Osielsko] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61371


Lista rezerwowych:
1. Fred Mielke [Wisła Grudziądz] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61935
2. Pontus Norgren [Husaria BERG Rzeszow] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-58341
3. Wacław Hakuba [Siekacze Gniezno] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61486
4. Marek Burzy [KS Wieliczka] -> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62057


[Obrazek: 2ryltgg.jpg]
#13
Najlepszym zawodnikiem w 1 edycji Indywidualnych Mistrzostw ELJ został Arkadiusz Malessa (Wisła Grudziądz). Na drugim stopniu podium uplasował się Dariusz Wilas (Krzyżacy R3 Toruń),a na najniższym stopniu podium znalazł się Artur Kuryś (GKM 1979).
Dziękujemy za udział w turnieju Uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości