Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Juniorów Sezon XII
#1
Rozpoczynamy XII sezon Pucharu Juniorów

Regulamin Rozgrywek:

1. Mecze odbywają się w piątki w formie sparingów, począwszy od 18.11.2016r.

Istnieje możliwość przełożenia spotkania na inny dzień, po uzgodnieniu z przeciwnikiem i poinformowaniu na forum o takiej sytuacji. W przypadku konieczności odjechania spotkania w innym terminie, musi ono odbyć się do zakończenia danego etapu, czyli mecze grupowe muszą zostać rozegrane do 23.12.2016r.

2. W składzie meczowym powinni znaleźć się tylko juniorzy.

Jeżeli drużyna wystawi seniora, to jego punkty zostaną odjęte od punktacji meczowej zespołu i dodane do punktacji przeciwników. W sytuacji gdy w składzie drużyny znajdzie się 2 lub więcej seniorów wtedy ta drużyna zostaje ukarana WO (0 punktów meczowych oraz 40 ujemnych małych punktów).

3. Zaproszenie należy wysłać najdalej do wtorku poprzedzającego kolejkę. Obowiązek spoczywa na obu drużynach.  
Nie będą przyjmowane wytłumaczenia, że gospodarz nie wysłał zaproszenia, bo równie dobrze może to zrobić gość. W przypadku braku spotkania obie drużyny ukarane zostają walkowerem.

Po ustaleniu sparingu link do meczu proszę zamieścić na forum.

4. W XII sezonie wystartuje 28 drużyn

Rozgrywki będą dzieliły się na 2 fazy

Faza grupowa 

7 grupy po 4 drużyn (6 kolejek, każdy z każdym, mecz i rewanż)
Losowanie grup zostało dokonane za pomocą strony http://www.naukowiec.org/, po podziale drużyn na koszyki według wyników z XI sezonu PJ.

Punktacja etapu grupowego:
za zwycięstwo - 2 pkt
za remis - 1 pkt
za porażkę - 0 pkt
za bonus - 1 pkt

O miejscu w tabeli decydują kolejno:
duże punkty, bezpośrednie pojedynki między drużynami, bilans małych punktów, ilość zdobytych małych punktów, losowanie.

Faza finałowa 

Drużyny z miejsc 1 i 2 w swoich grupach oraz dwie najlepsze drużyny z 3 miejsc, będą walczyć w kolejnej rundzie:  1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały i finał (mecz i rewanż). 

Klucz fazy finałowej: 
1/8 finału: losowanie za pomocą http://www.naukowiec.org/
I. 1E-2F, II. 1A-3X(2), III. 1G-3X(1), IV. 1B-2E, V. 1D-2G, VI. 1F-2D, VII. 1C-2B, VIII. 2A-2C

1/4 finału: 
IX. I-V, X. II-VI, XI. III-VII, XII. IV-VIII
1/2 finału: 
XIII. IX-XI, XIV. X-XII
Finał:
XIII-XIV

W przypadku remisu w dwumeczu fazy finałowej o wygranej i awansie do kolejnej rundy decydują kolejno: ilość indywidualnych zwycięstw zawodników obu drużyn, suma czasów w biegach nominowanych, losowanie.
#2
Lista uczestników:

Grupa A:
ASTECK Zielona Góra (Asteck666) http://www.speedway-world.pl/i,team-131
Apator Toruń (Kwiatek) http://www.speedway-world.pl/i,team-373
Speedway Demons (BlackHunter) http://www.speedway-world.pl/i,team-10393
ROW (rekin67) http://www.speedway-world.pl/i,team-2984

Grupa B:
GKM 1979 (wojtas_gkm) http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
Gryfy Skórka (Zyga87) http://www.speedway-world.pl/i,team-2142
POLONIA ŚREM (Daria) http://www.speedway-world.pl/i,team-3295
ZKS Huragan Tarnów (gutek) http://www.speedway-world.pl/i,team-10299

Grupa C:
GRYFY Bydgoszcz (Henrik) http://www.speedway-world.pl/i,team-73
Misiek Speedway Łódź (Misiek81) http://www.speedway-world.pl/i,team-12019
RKS-MOTOR LUBLIN (Selena) http://www.speedway-world.pl/i,team-4582
TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) http://www.speedway-world.pl/i,team-3212

Grupa D:
Drapieżniki z Kraka (drapieznik) http://www.speedway-world.pl/i,team-10858
Gryf Szczecin (telkosr) http://www.speedway-world.pl/i,team-3624
POWER Gniezno (Hyziu) http://www.speedway-world.pl/i,team-127
Roko-Big Speedway LUBLIN (Roko) http://www.speedway-world.pl/i,team-2351

Grupa E:
A.TERA TEAM (zzbigniew) http://www.speedway-world.pl/i,team-1679
GSE Tarnów (XXX46) http://www.speedway-world.pl/i,team-9852
KS Wieliczka (Sebek0116) http://www.speedway-world.pl/i,team-10854
Werewolves SG (jacekpulo) http://www.speedway-world.pl/i,team-4199

Grupa F:
Wisła Grudziądz (GKM) http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
Świry Tarnów (sylta88) http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
WROCŁAW SPARTA (Wiktorus2301) http://www.speedway-world.pl/i,team-9183
Grom (nodrep) http://www.speedway-world.pl/i,team-4195

Grupa G:
Polonia Osielsko (matti_1) http://www.speedway-world.pl/i,team-1143
KugelSpeed (kugel99) http://www.speedway-world.pl/i,team-2719
Victory Leszno (Speed) http://www.speedway-world.pl/i,team-21
ŻKS Speedway Team Rybnik (holender260) http://www.speedway-world.pl/i,team-9218
#3
Faza grupowa TERMINARZ

[Obrazek: ipuuzn.jpg]
[Obrazek: 257du6u.jpg]
[Obrazek: 33p55s0.jpg]
[Obrazek: 2mrb1x1.jpg]
#4
Faza grupowa TABELE

[Obrazek: 28irnli.jpg]
#5
Faza finałowa

[Obrazek: 2mh5ugl.jpg]

[Obrazek: 1z4iwkm.jpg]

[Obrazek: 15zl9ap.jpg]

[Obrazek: 2qjf5f5.jpg]
#6
1 kolejka 18.11.2016r.

Grupa A
ASTECK Zielona Góra - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-502080
Speedway Demons - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-501980


Grupa B
GKM 1979 - Gryfy Skórka http://www.speedway-world.pl/i,live-501588
POLONIA ŚREM - ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-502136


Grupa C
GRYFY Bydgoszcz - Misiek Speedway Łódź http://www.speedway-world.pl/i,live-501964
RKS-MOTOR LUBLIN - TARZAN`S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,live-501679


Grupa D
Drapieżniki z Kraka - Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,live-502018
POWER Gniezno - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-501957


Grupa E
A.TERA TEAM - GSE Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-501636
KS Wieliczka - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-501988


Grupa F
Grom - Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-502050
Wisła Grudziądz - WROCŁAW SPARTA http://www.speedway-world.pl/i,live-501587


Grupa G
23.11 KugelSpeed - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-502039
Victory Leszno - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-501677
#7
2 kolejka 25.11.2016r.

Grupa A
ROW - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-501674
Apator Toruń - Speedway Demons http://www.speedway-world.pl/i,live-502231


Grupa B
ZKS Huragan Tarnów - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-501644
Gryfy Skórka - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-502075


Grupa C
TARZAN'S TEAM TARNÓW - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-502345
Misiek Speedway Łódź - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-501600


Grupa D
Roko-Big Speedway LUBLIN - Drapiezniki z Kraka http://www.speedway-world.pl/i,live-501683
Gryf Szczecin - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-502099


Grupa E
Werewolves SG - A.TERA TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-501675
GSE Tarnów - KS Wieliczka http://www.speedway-world.pl/i,live-501625


Grupa F
WROCŁAW SPARTA - Grom http://www.speedway-world.pl/i,live-502012
Świry Tarnów - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-501643


Grupa G
ŻKS Speedway Team Rybnik - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-501668
Polonia Osielsko - Victory Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-502995
#8
3 kolejka 02.12.2016r.

Grupa A
ASTECK Zielona Góra - - Speedway Demons http://www.speedway-world.pl/i,zapowiedz-502547
Apator Toruń - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-502233


Grupa B
GKM 1979 - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-503536
Gryfy Skórka - ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-502137


Grupa C
GRYFY Bydgoszcz - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-502061
1.12 Misiek Speedway Łódź - TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,live-502340

Grupa D
Drapiezniki z Kraka - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-503801
Gryf Szczecin - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-502038


Grupa E
A.TERA TEAM - KS Wieliczka http://www.speedway-world.pl/i,live-502193
GSE Tarnów - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-503111

Grupa F
Grom - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-502103
Świry Tarnów - WROCŁAW SPARTA http://www.speedway-world.pl/i,live-502262


Grupa G
KugelSpeed - Victory Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-503901
Polonia Osielsko - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-502584
#9
4 kolejka 09.12.2016r.

Grupa A
Apator Toruń - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-503588
ROW - Speedway Demons http://www.speedway-world.pl/i,zapowiedz-503056


Grupa B
Gryfy Skórka - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-503075
ZKS Huragan Tarnów - POLONIA ŚREM http://www.speedway-world.pl/i,live-504113


Grupa C
Misiek Speedway Łódź - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-503040
TARZAN`S TEAM TARNÓW - RKS-MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-503187


Grupa D
Gryf Szczecin - Drapieżniki z Kraka http://www.speedway-world.pl/i,live-503797
Roko-Big Speedway LUBLIN - POWER Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,live-502870


Grupa E
GSE Tarnów - A.TERA TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-503723
Werewolves SG - KS Wieliczka http://www.speedway-world.pl/i,live-504643


Grupa F
Świry Tarnów - Grom http://www.speedway-world.pl/i,live-502959
WROCŁAW SPARTA - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-503558


Grupa G
Polonia Osielsko - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-503196
ŻKS Speedway Team Rybnik - Victory Leszno http://www.speedway-world.pl/i,live-503900
#10
5 kolejka 16.12.2016r.

Grupa A
ASTECK Zielona Góra - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-503585
Speedway Demons - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-503841


Grupa B
GKM 1979 - ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-503818
POLONIA ŚREM - Gryfy Skórka http://www.speedway-world.pl/i,live-503682


Grupa C
GRYFY Bydgoszcz - TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,live-503769
RKS-MOTOR LUBLIN - Misiek Speedway Łódź http://www.speedway-world.pl/i,live-503518


Grupa D
Drapiezniki z Kraka - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-504065
POWER Gniezno - Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,live-503528


Grupa E
A.TERA TEAM - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-503575
KS Wieliczka - GSE Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-503981


Grupa F
Grom - WROCŁAW SPARTA http://www.speedway-world.pl/i,live-503678
Wisła Grudziądz - Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-503819


Grupa G
KugelSpeed - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-504788
Victory Leszno - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-504692
#11
6 kolejka 23.12.2016r.

Grupa A
Speedway Demons - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-504290
ROW - Apator Toruń http://www.speedway-world.pl/i,live-504194


Grupa B
POLONIA ŚREM - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-504429
ZKS Huragan Tarnów - Gryfy Skórka http://www.speedway-world.pl/i,live-504509


Grupa C
RKS-MOTOR LUBLIN - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-504135
TARZAN'S TEAM TARNÓW - Misiek Speedway Łódź http://www.speedway-world.pl/i,live-504219


Grupa D
POWER Gniezno  - Drapiezniki z Kraka
Roko-Big Speedway LUBLIN - Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,live-504384

Grupa E
KS Wieliczka - A.TERA TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-505742
Werewolves SG - GSE Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-505288


Grupa F
Wisła Grudziądz  - Grom http://www.speedway-world.pl/i,live-504804
WROCŁAW SPARTA - Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-504264


Grupa G
Victory Leszno - KugelSpeed http://www.speedway-world.pl/i,live-505939
ŻKS Speedway Team Rybnik - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-504396
#12
Mecze fazy finałowej

1/8 finału 30.12.2016
I. Świry Tarnów - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-506198
II. GSE Tarnów - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-506185
III. Grom - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-506169
IV. A.TERA TEAM - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-506205
V. ŻKS Speedway Team Rybnik - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-506195
VI. Gryf Szczecin - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-506179
VII. ZKS Huragan Tarnów - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-506427
VIII. TARZAN'S TEAM TARNÓW - ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,live-506168

06.01.2017 Rewanże
Werewolves SG - Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-506426
ROW - GSE Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-506186
Polonia Osielsko - Grom http://www.speedway-world.pl/i,live-506170
GKM 1979 - A.TERA TEAM http://www.speedway-world.pl/i,live-506251
Roko-Big Speedway LUBLIN - ŻKS Speedway Team Rybnik http://www.speedway-world.pl/i,live-506204
Wisła Grudziądz - Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,live-506421
GRYFY Bydgoszcz - ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,live-506428
ASTECK Zielona Góra - TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,live-506174


1/4 finału 13.01.2017
IX. Werewolves SG - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-507883
X. ROW - Wisła Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,live-507793
XI. Polonia Osielsko - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-507776
XII. GKM 1979 - TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,live-507731

20.01.2017 Rewanże
Roko-Big Speedway LUBLIN - Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,live-507884
Wisła Grudziądz - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-507886
GRYFY Bydgoszcz - Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,live-507777
TARZAN'S TEAM TARNÓW - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-507730


1/2 finału 27.01.2017
XIII. Roko-Big Speedway LUBLIN - GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,live-507776
XIV. ROW - GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,live-508765

03.02.2017 Rewanże
GRYFY Bydgoszcz - Roko-Big Speedway LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,live-508750
GKM 1979 - ROW http://www.speedway-world.pl/i,live-508766
#13
[Obrazek: 2mh5ugl.jpg]

Zwycięzcą XII sezonu Pucharu Juniorów została drużyna GKM 1979!
Gratulacje dla wszystkich uczestników!

Niebawem statystyki XII sezonu, a już dziś zapraszam do zapisów na nowy sezon: http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=6132
#14
Gratulacje dla Zwycięzcy jak i pozostałych medalistów
#15
Garść statystyk Uśmiech

W dwunastym sezonie Pucharu Juniorów wystartowało 260 zawodników, którzy bronili barw 28 klubów.
Najliczniej reprezentowana była ekipa ŻKS Speedway Team Rybnik, dla której punkty zdobywało aż 15 zawodników.
Siedem drużyn stawiało na sprawdzony skład i dało szansę tylko siódemce swoich zawodników, były to ekipy: A.TERA TEAM, Apator Toruń, ASTECK Zielona Góra, Grom, GRYFY Bydgoszcz, RKS-MOTOR LUBLIN oraz Victory Leszno.

Goryczy porażki w swoich biegach nie zaznało dwóch zawodników Cezary Pręciuk (GRYFY Bydgoszcz) oraz Arkadiusz Malessa (Wisła Grudziądz), którzy nie mieli okazji zmierzyć się na torze w ramach rozgrywek Pucharu Juniorów. Ze względu na wyższą średnią meczową to Cezary Pręciuk został najlepszym zawodnikiem tej edycji Pucharu. Gratulacje!

Statystyka szczegółowa wszystkich zawodników z podziałem na kluby:

[Obrazek: 2vubhnp.jpg]

[Obrazek: juibkl.jpg]

[Obrazek: so4x0h.jpg]

[Obrazek: 10xebdj.jpg]

[Obrazek: jzipex.jpg]

[Obrazek: 2zrnw5z.jpg]

[Obrazek: xnc9p2.jpg]

[Obrazek: 1jrnrc.jpg]

[Obrazek: fyj0c5.jpg]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zapisy na XXVII sezon Pucharu Juniorów wojtas_gkm 31 4,775 2021-05-06, 10:54:15
Ostatni post: wojtas_gkm
  Puchar Juniorów Sezon XXVI wojtas_gkm 12 5,111 2021-05-04, 12:36:31
Ostatni post: wojtas_gkm
  Zapisy na XXVI sezon Pucharu Juniorów wojtas_gkm 26 6,503 2021-01-20, 08:09:42
Ostatni post: wojtas_gkm
  Puchar Juniorów Sezon XXV wojtas_gkm 16 6,467 2021-01-18, 14:54:09
Ostatni post: wojtas_gkm
  Zapisy na XXV sezon Pucharu Juniorów wojtas_gkm 28 9,062 2020-10-08, 20:31:23
Ostatni post: szuwarek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości