#36
I mamy po kolejnym odcinku. Szybko to leci Język
Oto tabela przedstawiająca kolejność całego odcinka:
[Obrazek: 20tgyv7.png]

Najlepsi w konkurencji obcokrajowców byli w Grupie A taxi1981  a w Grupie B RKS Motor Lublin. Dla obydwu to pierwsze zwycięstwo stąd moje ogromne gratulacje :Uśmiech 
Natomiast najlepsi w ogólnym rozrachunku odcinka #3 okazali się Wisła Grudziądz oraz ROW.
Niestety z programem muszą pożegnać się jak już wcześniej wiadomo kamykov oraz z Grupy A niestety szuwarek, choć w Grupie A ciężko mi było przyznać taką decyzję ze względu że 3 drużyny miały po tyle samo punktów, ale jako że 7Shem'a ratuje immunitet, to w rywalizacji Husaria - Gryf wg zasady wyższe miejsce w poszczególnych konkurencjach wygrywa to oboje najwyżej byli na 3 miejscu (Gryf K#5 a Husaria K#6) to o porażce Szczecinian zadecydował brak udziału w konkurencji #6 stąd mimo że punktacja 15 vs 15 to WO muszę uznać jako pozycję niższą niż wywalczone ostatnie miejsce :Smutny Więc wielkie podziękowania dla szuwarka za walkę i udział w turnieju !!

Co do kolejnego odcinka tak jak wcześniej ustalałem jedziemy w 3 osobowych drużynach. Najlepsi z Odcinka #3 dokonują wyboru, każdy z nich otrzymał wiadomość i wg kolejności jaką każdy ustali dla drużyn które chciałby mieć w swojej drużynie będzie podzielone wg kolejności zajętego miejsca wg punktów w poprzednim odcinku czyli:
rekin67
GKM
Speed
Asteck666
Czyli wybór tak: 1 drużyna - rekin, 2 drużyna - GKM, 3 - Speed , 4 - Asteck, 5- rekin , 6- GKM, 7- Speed i Asteckowi zostanie ostatni.
wybrane drużyny będą automatycznie skreślane z listy następnego wybierającego, czyli np:
rekin i GKM wybrali taka samą kolejność kolejność : 1. Marek, 2. 7Shem, 3. taxi to wtedy jako pierwszy do rekina idzie Marek a do GKM 7Shem. 
Jak dostanę wszystkie odpowiedzi wtedy je tu opublikuje, po pierwsze zeby że coś jest ustawiane, a po drugie wtedy jaśnie będzie wyglądać jak wyglądał wybór drużyn.