#62
(2017-01-30, 21:37:18)GM_Arek napisał(a): taxi, "marudo"! Duży uśmiech witam Uśmiech bardzo konstruktywny post.

pj; a czym różni się otwarcie skilla do 150 od jego obniżenia by ciężko było dobić do 100?
aaa już wiem! tym, że starym dziadom z naddatkami treningowymi ułatwimy ich ulokowanie? Język
wybacz, ale od razu to nasunęło mi się na myśl. pomyślałeś o tym? czy dobrze wiesz, bo takich kilku masz w składzie Uśmiech

a co do treści o tym, że wtedy można kierunkwo będzie szkolić zawodnika pod dany tor. też już nad tym pracuję, ale nie widzę potrzeby otwierania skilla w górę, bo to droga tylko dla kilku % zawodników w grze. Jakieś ograniczenie wg mnie musi być, by ci najbogatsi jednak stale nie odjeżdżali biedniejszym skillowo.

Arku Arku ArkuUśmiech

Wy z tymi naddatkami to jakieś legendy tworzycie. Jakby mieli po 200-300 dni naddatku. Dla Waszej wiadomości, na poziomie ekstraligowym nie bez powodu nie ma ani jednego 33 latka ?. Jaki może być tego powód?
Poczytałem trochę na forum i na siłę próbuje się odmłodzić grę. Czy na prawdę chcecie by każdy szrot ze szkółki był trenowany ? Zawodnik na topie powien jeździć na topie ok 3-4 sezonów i jest tak dzisiaj. A kombinacje ze spadkami w wieku 27 lat ? To może od 24 lat :Uśmiech wtedy na pewno nie będzie 5 x 100.

Zabawa w kasowanie skilli i to że jednym wiecej drugim mniej to chybiony pomysł. Jak chcecie kasować wszystkim to kasujcie po równo.

Szukacie rozwiązan aby do ekstraligi dojechać w 3 sezony. Ja gram w tą grę od :2012 roku i aby awansować do ekstraligi zajeło mi to ok 4 lat. I byłem raczej managerem agresywnym - tj. szybko przechodzący od szczebla do szczebla.


Dlaczego odblokować a nie kasować skille?

Z dwóch powodów:
- możliwość zabawy z pensją i jej odpowiednie ustawienie (ala Hattrick) - decydujesz sam czy chcesz mieć multi skillowca czy mieć powera w jednym.

- większe możliwości prowadzenia zawodników w różnych kierunkach rozwoju.


Na prawdę nie trzeba bawić się w kasowanie skilli i jakieś spadki wcześniejsze. Ta gra jest tak skonstruowane że optymalny wiek dla topowego zawodnika to 28-32. I to jest perfekcyjne.

Popracować nad lepszym dopasowaniem zawodnika do danego toru - to powinien być główny motor napędowy.

Poprostu popracować nad silnikiem meczowym.

Ja sam mam dylemat bo chcialbym kupić utalentowanego 23 latka, i nie mogę bo obniży wartość drużyny. I najlepszym takim rozwiązaniem jest wlasnie objerzdzanei w niskiej lidze pozniej taki manager sprzedaje za konkretne pieniądze zawodnika wyżej i sie rozwija dalej, ma kasę na podniesienie poziomu drużyny. Proste.

Ja nie poradzę jesli ktos za 23 latka daje 15 mil. a pozniej w wieku jego najlepszej jazdy nie moze dostać nawet 10 mln. To juz decyzja wlasciciela drużyny.

Troszkę sie rozpisałem.

AquariumProject.pl Zielona Góra
Banda Jonaków Zielona Góra

Ekstraklasa