#66
(2017-01-30, 22:02:10)Arkadiusz napisał(a): Ja osobiście uważam ze dyskusja jak najbardziej ale dajmy GM_Arkowi pracować.jest zle wiec chlop stara się grę naprawić a nasze klotnie tu nie pomiga.
Każdy patrzy żeby zmiany byly pid katem jego zespołu to zrozumiale.
Zgadzam sie ze pidnuesienue skilla do 150 to bzdura ktora pozwoli dziadkom jeszcze odjechać.
Sam patrzylem na zmiany pod własnym katem przyznaje ale jesli będziemy sie tu ciągle klocic( mnie tez się to tyczy) to nowych graczy nie przybrdzie.
Jestem za 2 meczami w tygodniu choćby np liga juniorow czemu?
Gracze jak jest potrzeba to są ba grze.
Mamy przykład z wysypem który jest w środy a zaobserwowalem ze wtedy przez większość dnia jest zalogowanych okolo 30 osob.Mozna jak si chce? Mozna.

To juz któryś raz czytam że dziadki odjadą ale gdzie odjadą ?

Zadałem kolejne pytanie gdzie są dziadkowie 33 letni w Ekstralidze ? I dlaczego ich tam nie ma ?

Dlaczego 150 to bzdura ? Rozwiń swoją myśl ?

Granica 150 pozwoli zrobić różnorodność zawodników - czyt. wyspecjalizować nadany rodzaj toru a nie do tej pory liczyłasię suma i suma jechała.

Czytam, czytam i nieraz mam wrażenie że niektórzy na kacu piszą albo klepią od innych co napisali a nie obronili swojej tezy.

Najwięcej traci kto? ten kto ma 29-32 letnich dziadków bo trenować ich nie może gdzie inni doganiają. Czy to jest sprawiedliweUśmiech?

No trudne pytanie to i trudna odpowiedź, dlaczego zawodnik po szkołce mający sumę np 65 ma być doganiany przez miernotę co ma 50 oczek ?  Jesli obaj tak samo trenują ?

Skille powyżej 100 można drastycznie przedłużyć. Lub i manipulować pensjami.


Teraz mamy kalkulator a nie myślenie: suma plus doświadczenie i jazda lecimy.

Czy obniżenie skilla coś da ? Wg mnie nic.

Zablokowanie treningów obozowych coś da ? nie poprostu trening do 98-99 oczek i zbieranie obozow az sie uzbiera nadwyzka.

Proste manewry omijające utrudnienia.

Nie w tym kierunku idziemy, problemem nie jest sama suma ale brak roznorodnosci wsrod zawodników tu jest kłopot.


Do tego doświadczenie jako jeden ze skilli. Nie decydujacy a robiący różnicę u podobnych zawodników.

AquariumProject.pl Zielona Góra
Banda Jonaków Zielona Góra

Ekstraklasa