#71
(2017-02-04, 15:34:56)GM_Arek napisał(a): otwarcie skilla do 150 otworzy tylko tak naprawdę ścieżkę cyborgom z nadbitymi dniami treningowymi obecnie.

wszystkie zmiany (POŁĄCZONE) które proponuję, spowodują że już za czas jakiś będzie niewielu zawodników nawet z 2 x 100 i wtedy otwierania skilli do 150 straci sens. Albo inaczej: będzie miało sens gdy zawodnik będzie np 4 x 60 + 1 x 130 np.

Tyle że wtedy pj, jak wspominałeś, stworzy to drużyny wygrywające wysoko u siebie i dostające bęcki na wyjazdach.

Poza tym nie zauważacie jednego: otwarcie skilli do 150 tak naprawdę pomoże mocniej odjeżdżać tym najbogatszym, czyli: kupowanie najlepszych i dalszy ich trening.
Obniżenie skilli i pozostawienie ich w zamknięciu do 100 powoduje, że ci najbogatsi mają jakąś granicę powyżej której sportowo podskoczyć nie mogą, choćby mieli i milion na koncie, co powoduje, że choć sportowo (czyt skillowo) słabsza drużyna może w pewnym momencie ich doścignąć.

takie jest moje zdanie


Arku jak sprawę limitu skilla rozwiązał Hattrick. Ja nie wymyślam nic nowego. Tylko proponuje istniejące mechanizmy.

PRzy tej propozycji co jest teraz to będzie znaczyła tylko suma + doświadczenie.

Czyli w sumie bez zmian. Opisałem ci jak ominąć problem z naddatkami treningu.


Ta zmiana to tylko kosmetyka, nie wprowadzi świeżości do gry.

Co do cyborów to się nie zgodzę, w HT też to rozwiązano - pensje Uśmiech

Tu trudniej by było o dominację bo są różne tory.


Arku zrobisz jak uważasz :Uśmiech ale te zmiany to tylko kosmetyka i dalej stagnacja.

Cyborów nie ma. Chyba ze 100-120 dni naddatku to jaki kosmos (wystarczy na 4 obrony przed spadkiem) i tu takie wartości u tych najlepiej prowadzonych.

Tak taki zawodnik mógłby dalej trenować i być wybijającą się postacią aczkolwiek drogą w utrzymaniu.


Nie widzę tu negatywnych czynników a wiele pozytywów i wreszcie ruszenie skilli.

AquariumProject.pl Zielona Góra
Banda Jonaków Zielona Góra

Ekstraklasa