#82
Ktoś tutaj pisze że jak uwolniony zostanie skill to każdy wykorzysta naddatki i ucieknie że nikt go nie dogoni. To ja zadam pytanie w czym problem aby zablokować naliczanie dni obozowych dla zawodników ponad 100 skila?? Tak z ciekawości przejrzałem kilka ekip z Ekstraligi bo przyznam że się nie interesuje od dawna tym kto tam jeździ i jak patrzę na składy i zawodników w większości 28 lat wzwyż to ja naprawdę nie wiem czego wy się obawiacie uwalniając ten skill. Większość zawodników w Ekstralidze to 29 latkowie czyli w kolejnym sezonie 30 latkowie. Z pewnością kilk ma zachowany jakiś naddatek, ale jak znam z autopsji spadki w SW to nawet jak ten naddatek wykorzysta to zaraz zaliczy spadek skila i już będzie musiał wtedy trenować na nowo żeby zrobić skok. Na moje większość tych zawodników nie dojdzie do skila 105-106. Oczywiście to są wszystko tylko i wyłącznie dywagacje z mojej strony, bo może faktycznie są zawodnicy, którzy w wieku 29 lat mają po 100 dni naddatku treningu w każdej umiejętności. Dlatego jeżeli tak bardzo chcesz nas przekonać do swoich racji może wypadałoby zasięgnąć do bazy poświęcić czas przejrzeć kluby Eligowie i przedstawić jak się sprawa ma w rzeczywistości.