#37
Zuma z LZ to literówka
A co do SW Ligi to nie wiem czy będa chętni na start biorąc pod uwage jak ostatnio to wyglądało
Przedstawiłem pomysł , ktory daje każdemu niekdicjalnemu turniejowi swoj termin , chcecie sobie LR przekładać na czwartek , okey nie ma problemu .
ELJ to nie zaszkodzi , wolny rynek mamy w koncu .

Zuma nie miałem zamiaru nikogo zaczepiać , w tej chwili to ty sie czepiasz mnie bo napisałem co chciałem , nic do ciebie nie mam i nigdy jak wiesz nie miałem .

Juz nawet nic powiedziec na forum nie mozna bo od razu komus to przeszkadza , nie udzielam sie w propozycjach , ale sadze że Tobie tez zalezy aby Twój turniej nie kolidował z innym i mogl sie spokojnie rozwijać , dlatego też zaproponowałem cos takiego .
Nie wiadomo jak tak gra będzie tak naprawde wygladac , co chwila jakies nowe propozycje są , moze tak wyjsc że nieoficjalne tunieje w ogole nie będa miały kiedy jechac , choc to jest raczej mało realne .

Szczerze to coraz bardziej mnie ta gra irytuje i zastanawiam sie czy niedługo nie odejsc i miec święty spokój od tego wsystkiego . Obaj marnujemy swoj czas na te gre wiec nie kłóćmy sie o pierdoły , tylko dajmy sobie nawzajem pracowac .
Pozdrawiam