#1
Drodzy gracze, ja sam gram z kontem VIP, takie konto powinno i ma przywileje, pamiętać jednak musimy że prawdziwą siłą gry nie tylko tej ale każdej są gracze bez ponoszenia dodatkowych kosztów. 

Jeżeli będziemy wprowadzać bajery, musimy pamiętać by część z nich była dostępna dla wszystkich graczy. Co mam na myśli bajery?, a no nie wiem, uważam że to my VIPy powinniśmy określić co powinno zostać tylko dla Nas, a czym możemy się podzielić.

Aby ktoś nie pomyślał, że rozdaję co nie moje to chcę byście wiedzieli iż to co obecnie istnieje uważam że jest ok, no gdyby jednak można było w miejscu wizualizacji stadionu zdjęcie swojego obiektu to obecną wizualizacje mogą mieć zwykli gracze. Gdyby wizualizacja biegów była automatyczna to niech by mieli wizualizację na żądanie zwykli gracze. Oczywiście to przykłady nie propozycje.


Co VIPy na to by się nie pozbywać graczy, którzy nie chcą płacić, a pamiętajmy że mają do tego prawo. Prawda, nie chcą płacić więc nie mają jednak skoro nie mają to i nie grają.


Pozdrawiam Oczko
[Obrazek: 36cc2ad44b5d7.jpg]