#1
Piętą achillesową  - ogólnie ujmując - managerów jest to, że "starzy" gracze z czasem nabywają wielkiej przewagi nad tymi dopiero zaczynającymi. Takie stwierdzenie nie wywołuje chyba wśród nas sporu.

Widzę, że jest tutaj w tym managerze obecnie pęd do choć częściowego zniwelowania tych różnic przez różne nowe rozwiązania. Nie oceniam tutaj czy słuszny czy nie. Można jednak się zgodzić, że taka sytuacja dysproporcji hamuje jednak w konsekwencji skutecznie napływ nowych graczy a w
każdym razie wpływa źle na ich dłuższą tu obecność.

Problemem - może - jest więc brak satysfakcji występujący u większości grających - tych nowych.
I tu ważne w tym zagadnieniu pytanie do GM_Arka. Czy możliwe jest tutaj wprowadzenie oprócz żużla, też oddzielnie samodzielnych: speedway'a na lodzie i oddzielnie jeszcze na trawie? Osobiście myślę o analogicznych rozwiązaniach organizacji ligowej ale może ktoś wymyśliłby to nawet jakoś inaczej.
Co by to dało? Nowi gracze mogliby - gdyby tylko chcieli  - zaczynać te całkiem nowe rodzaje "żużla" z równego punktu wyjścia razem ze starymi a w późniejszym czasie zawsze ktoś maiłby jakąś specjalizację. Nie wiem czy taki projekt to dobry pomysł i dlatego niezbędnie potrzebna jest tu wasza opinia.

Co o tym myślicie?


Ankieta

Ice Speedway i Grasstrack w ramach SW manager. Czy uważasz takie rozwiązanie za obiecujące?

1 Tak!
2 Nie!