#35
(2017-10-24, 11:29:40)Hyziu napisał(a): Ekstraliga  - zostają drużyny z miejsc 1-8,
1 liga - 2 drużyny z Ekstraligi, dla pozostałych drużyn sporządzamy ranking wg wcześniej ustalonego współczynnikach na który składałyby się skile 5 najlepszych seniorów + 2 najlepszych juniorów

Taaa, hehehe... to ja z moimi 17 i 16 latkami, mogę sobie od razu zaklepać miejsce w 17-ej lidze na najbliższą dekadę Duży uśmiech
Przecież jak ta reorganizacja ma być po nstepnym sezonie, to nic prostszego. Własnie kończy się ten i nie ma problemu aby w przerwie między sezonowej drużyny sie zbroiły na potęge starymi dziadami i wywalczyły sobie miejsca 1-8 w elidze Uśmiech A niech się bijo Duży uśmiech Taki sam wyścig zbrojeń jak chciałbys przy zablokowaniu spadków Uśmiech Z ta różnicą, że nakupujecie i sprawiedliwie będziecie sie bić o pozycje.
A w Twojej opcji, to ja mam ponad 100mln i już teraz mógłbym kupić sobie skład, ktory zagwarantowałby mi awans z 5 ligi do 1-szej, łącznie z tymi emerytami, których licytujesz od Henrika Duży uśmiech

Dla mnie pomysł z dynamiką super Uśmiech Jestem ZA
Wiadomo że będzie przejściowa przepaść między obecnymi 20-latkami, a nowymi, ale już to przeżyliśmy Uśmiech Oby tylko taka reorganizacja nie była co 3 sezony Uśmiech