#37
Ale ja jestem starym graczem i muszę przyznać że dzięki zmianą u mnie budowlańcy są 24h na dobę, a niektóre stadionowe rzeczy budują się tak długo by młodzi mieli szanse też budować. Ale także widzę jesz\cze jedną zależność bo ja np od razu wybudowałem sobie szkółkę, dokonałem wyboru, bo brak transferów by móc walczyć o najwyższe cele zamieniłem na kasiore z wychowanków i tak naprawdę nie długo na to nie czekałem. Niektórzy to by chcieli wszystko na raz, budować stadiony, szkółki i do tego robić transfery by wszystko wygrywać. Speedway-world jest managerem i do szczytów podchodzi się stopniowo.

Ogólnie pomysł ze sparingami jest super, bardzo mi się podoba i jak jeszcze zawodnicy by dostawali xp to by było rewalacja jak dla mnie.
A i jeszcze jedno spostrzeżenie tak dla sprawdzenia teorii o tym czy warto mieć takiego typka z talentem 1. Mam 2 jeden ma talent 1 drógi 3, obydwaj 12 latkowie i na razie jestem miło zaskoczony że taki juniorek potrafi zdobywać +3 podczas treningu, można się dorobić niezłego juniora z talentem 1.