#44
przecież czytam i odpisuję na posty w których padają jakieś argumenty - nie każdy post wymaga odpisania jeśli myśl przewodnia się powtarza, a na takową wcześniej odpisałem Uśmiech
dlaczego chciałem wprowadzić ograniczenia wiekowe napisałem w poprzednich postach i średnio bo średnio, ale trafia do mnie argument że ktoś ma jakoś zbudowany skład. bo jakbyśmy wprowadzili no MDMP to tam też ograniczeniem byłoby np posiadanie 4/5 juniorów u 21 - zwykła zasada którą ktoś stworzył, i ktoś akceptuje jak chce w nim startować. I wtedy głosy oburzenia "że ja nie mam przecież 4/5 juniorów w składzie" byłby nie na miejscu. Natomiast tutaj takie padają: "bo ktoś ma zbudowany skład pod ligę". Liga to nie puchar i może mieć inne zasady prawda? A mogą być inne by właśnie nie tylko ci, którzy "dobrze prosperują" w ligach 1-2 mieli w nim szanse. No ale to tylko moje argumenty a nie już klepnięte zasady.
Gra jest grą i różne turnieje mogą mieć różne zasady - tak jak użytkownicy mogą je ustalać w swoich prywatnych turach, tak twórcy mogą je budować dla gry.
Także bardziej "czepiam się" po prostu twardego bronienia już powstałego tworu.

a pana Hermesa po raz kolejny ostrzegałem tylko, że nic nie wnoszący spam nie powinien mieć miejsca. bo chyba poprzedni wpis nic konstruktywnego do rozmowy nie wniósł. Po prostu: nie lubię trollowania, i jak nie mam nic do powiedzenia w temacie to zwyczajnie nie zabieram w nim głosu. Pojawianie się tylko po to by powiedzieć "Arek jest be" uznaję właśnie za taki spam