#47
(2018-06-11, 12:54:00)Selby napisał(a): To prawda, zmiana nastąpi, ale sądzę że nie będzie ona praktycznie odczuwalna dlatego, że zawodnik w wieku ok. 30 lat lub wyżej zawsze będzie przerastal tego który ma ok. 25 lat lub mniej. Nawet jeśli mu spadnie ta energia o 10 w stosunku do młodszego zawodnika to i tak są radę.

Pomysł generalnie mi się podoba, może pomyślcie właśnie nad tym żeby te różnice w przypadku zawodników 30+ były jeszcze większe, tak aby to promowanie młodych było naprawdę widoczne. I dalej będę opcjowal za tylko takim rozwiązaniem jeśli chodzi o sprawność. Gra byłaby ciekawsza i nie byłoby klepania tych sparingow bezsensu Uśmiech

ad1) to chyba nie grałeś jeszcze w sps, skoro uważasz że zawodnik bez energii/sprawności zawsze będzie przerastał młodszego z energią Oczko kwestia  odpowiedniego dobrania współczynników.

ad2) nie bardzo rozumiem. jakie różnice? poza tym musimy pamiętać, że 18-latek w grze, to jednak 18-latek, i traci 12 sezonów treningu w stosunku do 30-latka. A sparingi jak widać część graczy chce klepać. Skoro uznają że taka forma dbania o klub/zawodników jest odpowiednia to też trzeba wziąć to zdanie pod uwagę. Stąd właśnie pomysł nr 3, który łączy interesy obu stron Uśmiech

E: dopisałeś zanim ja odpisałem. Owszem mogą tracić więcej, ale też nie możemy z 30+ zrobić nagle inwalidów co nie będą w stanie nawet 4 biegów pojechać