#56
Brad, od nowego. o nowym silniku meczowym informowaliśmy w zeszłym sezonie. O testach nowego silnika dla was było również w rozpisce przerwy m-sez.

kamykov, a ja mam wrażenie że narzekasz bo narzekasz? w jaki sposób to dostałeś po d..? zmiana dla zmiany? patrz zdanie powyżej. ps: żadna zmiana nie przyciągnie nowych graczy. Ale atrakcyjna formuła może ich zatrzymać jeśli już tu trafią. Więc czego tak naprawdę masz dość? tego że zmieniam i staram się poprawić grę, co zapowiadane było od momentu mojego przyjścia tu? I słaby ten argument o robieniu z sw spsa. Ale skoro tam niektóre rzeczy się sprawdziły, i nawet są częściowo kopiowane, tzn że są dobre i dlaczego nie mogę tych rozwiązań przenieść tu?

Asteck, po prostu przekonuje mnie argument że ludzie mają swoje turnieje w tygodniu i potrafię zrozumieć, że zjadana codziennie sprawność za biegi (np 36) a oddawana tylko 10 dziennie skutecznie może wiele z nich ud..ić. A trzeci pomysł pozostawi przy życiu obecną tabelkę sprawności i dbanie o nią przez cały tydzień, oraz wprowadzi zmiany w meczach (czyli zjadanie sprawności TYLKO w trakcie spotkania i słabszą przez to jazdę) - masz to opisane w którymś z moich postów powyżej