#57
(2018-06-11, 18:25:15)GM_Arek napisał(a): Asteck, po prostu przekonuje mnie argument że ludzie mają swoje turnieje w tygodniu i potrafię zrozumieć, że zjadana codziennie sprawność za biegi (np 36) a oddawana tylko 10 dziennie skutecznie może wiele z nich ud..ić. A trzeci pomysł pozostawi przy życiu obecną tabelkę sprawności i dbanie o nią przez cały tydzień, oraz wprowadzi zmiany w meczach (czyli zjadanie sprawności TYLKO w trakcie spotkania i słabszą przez to jazdę) - masz to opisane w którymś z moich postów powyżej

Wiem że mają, sam tez mam. Tylko ze opcja łaczona nic nie zmieni. Dalej będzie można cisnąc XP i mieć na mecz 100 SPR
A chyba tu był/miał być atut. Młodsi zawodnicy ewentualnie nabijaja XP, starsi niekoniecznie jesli maja być sprawni na mecz ligowy.
Poza tym w tygodniu do zgarnięcia 70 SPR, to można pogodzić te turnieje z uzupełnianiem SPR. Tak mi sie wydaje, ale moge poświęcić mnóstwo czasu i sprawdzic wszystkie turnieje, czy strach nie jest na wyrost Uśmiech

Nawiązując ewentualnie jeszcze do E w SpS, tam też jezdzisz, a szczególnie trenujesz (co tu jest zamienikiem jeżdżenia sparów) tak aby mieć 100E na mecz, jak przeholujesz to nie masz 100E i wtedy otwiera sie furtka aby złoic tyłek mocniejszemu, prawda?