#69
(2018-06-11, 19:12:11)Arkadiusz napisał(a): Tylko ligi i sparow asteck.
Zgadzam sie z Markiem dlatego wczesniej pisałem ze nie chciałbym żeby turnieje ucierpialy bo jest to dla graczy urozmaicenie a po 2 niektórzy wola turnieje niz ligę.
Ci którzy walczą w turniejach o wynik i puszczają zawodnika 6 razy nie powinni byc karani tym ze przez to taki zawodnik straci wiecej sprawności.
Tu trzeba pomyśleć bo zwykle gracze turniejowi sa codziennie na grze i sledza turnieje.
A nie ze ktos bedzie tylko na grę wchodzil w niedziele i ma wszystkich sprawność 100 bo w tygodniu nie jeździ.

No to jak sparów i ligi, to pierwsza opcja najlepsza.
Powyżej wypisałem turnieje i tylko minimalnie kliku juniorom koliduje. Ale koliduje i tak tym samym drużynom, więc wszyscy zaczynają kolejny turniej ewentualnie z 5% SPR mniej Uśmiech
A rezerwa taktyczna, to w sumie w turniejach również dodawała by smaczku Język Albo właśnie brak pojechania wszystkich biegów.
Sam jestem aktywnym "turniejowiczem" i tam dokładnie taka samo pole do popisu, a nawet większe niż na meczach ligowych.

Opcja "combo" Arka, czyli ta łączona, nie preferowałaby aktywnych graczy, tylko nabijaczy XP, tak jak jest teraz.