#82
(2018-06-11, 18:25:15)GM_Arek napisał(a): kamykov, a ja mam wrażenie że narzekasz bo narzekasz? w jaki sposób to dostałeś po d..? zmiana dla zmiany? patrz zdanie powyżej. ps: żadna zmiana nie przyciągnie nowych graczy. Ale atrakcyjna formuła może ich zatrzymać jeśli już tu trafią. Więc czego tak naprawdę masz dość? tego że zmieniam i staram się poprawić grę, co zapowiadane było od momentu mojego przyjścia tu? I słaby ten argument o robieniu z sw spsa. Ale skoro tam niektóre rzeczy się sprawdziły, i nawet są częściowo kopiowane, tzn że są dobre i dlaczego nie mogę tych rozwiązań przenieść tu?

 
   Narzekam bo drażnią mnie ciągłe zmiany. Ostatnio były zmiany i nie czekając na efekty jakie przyniosą wprowadzasz następne. 
 Po moim trochę niezgrabnym przytłuszonym tyłeczku dostałem po wprowadzeniu zmiany odnośnie braku naddatku dni treningowych, gdyż mój nastarszy zawodnik akurat nie zdążył nazierać dodatkowych dni. I wychowanek 30 letni ze śr 100 z xp 150 potrafił przegrywać z 33 latkami . Nie narzekałem wtedy i zmiany popierałem. Trochę czasu poświęciłem by wychować takiego zawodnika i mam obawy że jak on będzie miał 32 lata będzie teraz przegrywał z zawodnikami 28 letnimi gdyż Ci będą mieli więcej energii na 5 bieg. Akurat jestem na takim etapie gry do którego przygotowywałem się jakieś 3 lata a tu wchodzi GM_Arek i wywraca mi wszystko do góry nogami Język