(2018-06-16, 13:50:45)Brad napisał(a): Nie rozumiem kilku rzeczy w tym silniku, mianowicie:

Ad.1 Po co zmieniać skille odnośnie nawierzchni? Trenowałem zawodników pod PROWADZENIE , wczoraj skończyła się zmiana nawierzchni na grząską i teraz wszystko psu w dupe, bo prowadzenie spada, na 3 skill w kolejności na torze Grząskim! Według mnie cios w wielu graczy, szczególnie w szkółkowiczów! 

Ad.2 Skill odnośnie pogody bez sensu! To akurat powinno zostać, tak jak było wcześniej, gdyż będzie to cholerna loteria, słabsi gracze mniej rozwinięci skupiąjący się nad rozwojem zawodników pod swój tor dostaną w dupe bo pada deszcze czy świeci słońce, super plan, jest to dokładnie tak jak zaproponowałem z tym nastrojem, element losowy, który zwłaszcza w wyższy ligach może sporo namieszać Kolejny cioś w wielu graczy! 


Ad.3 Sprawność niech wejdzie tak jak było to ustalone wcześniej, jakaś zmiana jest potrzebna w końcu popieram. 

Ale totalnie nie rozumiem po co ktoś namieszał wprowadzając zmiany z Ad.1 i Ad.2 ! To się kupy nie trzyma. Pomysł ze sprawnością był ok i wszystko wyglądało w porządku, wchodzę teraz przeczytać aktualności, a tu taki galimatias! Zostańmy narazie przy jednej kwestii tj. sprawność, a resztę odłóżmy na kolejne sezony, żeby każdy mógł się pod to przygotować!

Dobra widzę, że było o tym pisane w 1 poście. Jak dla pomysł nadal do bani, sprawność ok!