(2018-06-18, 22:21:04)kamykov napisał(a): Odjechałem mecz istna Rewolucja. Coś czuję że niektóre ekipy zakończą karierę , cudo można w meczu zrobić.
1 nie ma co nabijać xp
2. można zrezygnować z RT
3. W wyrównanym meczu nikt nie zrobi kompletu
4. Będą tabele wywrócone do góry nogami

kamykov, ale chyba o to chodzi, by w meczu kombinować? czy tylko lider ma być liderem i komplety robić? kwestia podejścia do tego co chcemy mieć w grze.

ad1) nie zgodzę się, bo każdy punkt xp to lepszy czas. ale jeśli ktoś uważa że (jak poprzednio) samo xp ma wygrywać mecze to zgodzę się z tobą;
ad2) po to właśnie jest ten wątek. można ciut zmienić wartości spadków sprawności (o -1) lub tez trochę zmniejszyć jej wpływ na czas. teraz tylko kwestia czy:
a) chcemy by np 25 był w stanie pokonać dziadka jadąc 2-3 raz w meczu vs dziadek 4 raz,
b) czy jednak dopiero by 25 mógł go pokonać, gdy dziadek jedzie po raz 5
ad3) jw, z tym że przy podobnym wieku zawodników jest to możliwe. Natomiast: czy nadal chcemy mieć koksów którzy są nie do ruszenia? znowu kłania się kwestia kto jak postrzega grę i czego od niej oczekuje, bo tu akurat zdania są podzielone między graczami. Ja swoje zdanie na ten temat mam co odzwierciedla silnik
ad4) niekoniecznie. no chyba że cały zespół zbudowany jest z dziadków 30+

karlo:
cyt: "O tym właśnie kamykov pisałem wcześniej,to TWÓRCA tych zmian pytał ,,DLACZEGO SĄDZĘ PO JEDNYM SPARINGU,że spadnę z ligi."

i twórca przeszukał twoje posty i nie znalazł w nich nic konkretnego na podparcie tej tezy - ustawiasz się jedynie za słowami i wnioskami innych
cyt: "..liderzy zespołu na macierzystej (grząskiej,bo taką mam) jadą czasy z kosmosu,czyli około 8 sekund orsze niż jechali,a młodzi seniorzy 23 lata jadą tylko 2 sekundy więcej!!!
Masakra.Zbierałem ekipę tyle czsu,wydawałem po 8-10 melonów i nie wiem po co?Mija się to z celem.Jestem 7 lat w SW"

to by było na tyle jeśli chodzi o twoje wnioski, ale że czasy się zmieniły to każdy myślę sam zauważył

cyt dalej:
"...Jeszcze jedno - O tych zmianach mało kto wie,co widać po wpisach graczy na tym forum.Mało kto tu wodule zagląda.
[...]
Ja na pewno zakończę gre jeżeli takie klocki będą wychodzić,jak opisał Kamykov i ja wcześniej."

no właśnie: jakie wnioski opisałeś wcześniej, gdzie? czy to są te twoje "wnioski" cytowane powyżej? ustawiasz się za plecami kogoś kto narzeka, ale przynajmniej wyciąga jakieś konkretne wnioski, ale sam należysz do osób które niestety chyba nawet komunikatów na str głównej nie czytają. Twój wcześniejszy wpis:

cyt: "..MASAKRA - sprawność zawodników spadła ze 100 do 70-paru , a sparingi mam ustawione na cały tydzień,sprawność wzrasta tylko o 10 na dobę także nie mam co siadać do meczu bo wynik będzie 70 : 20 w plecy.Co ważniejsze przeciwnicy sparingów,którzu przyjeli mecze na ten tydzień WOGÓLE NIE WYSTAWILI I NIE WYSTAWIAJĄ SKŁADÓW???
JAKI MORAŁ??? ZERO SPRAWNOŚCI NA NIEDZIELNY MECZ!!! Wszystko jasne."

I nie piszę tego by ciebie "miażdżyć", bo nie po to jest forum i dyskusja, ale chciałbym czytać wpisy z których coś konkretnego (jakieś dane, wnioski) mógłbym wyciągnąć (patrz post kamykova pod którym się podpisałeś jakobyś to samo wcześniej pisał), a nie tylko "głos tłumu" powielającego opinię danej osoby

ps: kamykov: wg mojej wiedzy handi za dom już nie ma (a przynajmniej ja nie planowałem go w nowej wersji silnika), ale dla pewności czekam na odp Kuby