Wczoraj po 1 sparze na nowym silniku mam również swoje pierwsze przemyślenia.
Żeby nie było ze ja krytykowałem ten pomysl po prostu jestem sceptycznie nastawiony pod katem turniei forumowych (uparty jestem) i zdania w tej kwestii nie zmieniłem.
W pozostałych moich przemyśleniach jak zawsze sa plusy i minusy.
Nie wiem czy będzie oplacalo się nabijac xp okaze się w praniu.
Pozytwy nowego silnika???jest kilka jak dla mnie.
Zespol majacy w składzie seniorow 22-25 będzie w stanie wygrac z zespolem 29-33 jeśli tego 2 nie będzie online bo dziadom oprócz sprawności pemietajmy będą zuzywac się tez motory a gracz online będzie mogl zmieniac.
A nawet jeśli obaj będą online to nie będzie jak teraz wyniku 60-30 tylko może być walka wiec to jest na plus.
Moim zdaniem nastapi masowa wyprzedaz dziadow a zawodnicy w wieku 22-25 będą rozchwytywani i ceny będą spore chyba ze się myle.
Minus?jak pisałem o wyprzedaży dziadow może się to przelozyc na to ze zawodnicy szybciej będą konczyc kariery bo każdy będzie szukal młodszych skoro oni maja szanse wygrywać z dziadami.
Glownie dotyczy to graczy nastawionych na kupowanie bo ci co jada wychowankami mogą zyskac na mniejszych spadkach skilli.
Co będzie okaze się w trakcie sezonu.
PS. Arku jak pisałem ja i Marek79 nie każdy zyje liga wiec spróbuj to tak zrobić żeby gracze startujący w turniejach forumowych mogli to jakos pogodzić.