Narzekacie co to sie nie stanie jak bedzie ten nowy silnik, a co wolicie w dalszym ciagu ten sam pierdolnik, który od wielu sezonów jest i wystarczy miec xp i srednie zblizone do 100, gdzie wiekszosc klubów z 3 najwyższych klas rozgrywkowych takich zawodników ma.
Równie dobrze mogły narzekac kluby które jechaly wychowankami i przegrywaly z takimi klubami (mowie tutaj o klubach które rzeczywiscie nimi jeżdzą, a nie mają zamiar nimi jezdzic, jak sie kiedys tam ich doczekają) a teraz moze bedzie latwiej nawiązac walke.
1 sezon mozna na probe pojechac na tym silniku, jak nie wypali to szukac nowego rozwiazania.
Gra byla od dawna w czarnej dupie i zmiany owszem są, nie koniecznie wiele wnoszą, ale ta moze cos w koncu zrobi na rzecz tej gry.
Gra i tak upada od dawna wiec jezeli ma upasc na dobre to chociaz po walce. 

Mój klub od dawna skupia sie na rozgrywkach turniejowych, bo dla mnie liga to zwyczajne bawienie sie w to kto kogo mocniejszego kupi, a potem sprzeda z zyskiem i tak do usrnajej smierci.
Wyniki ktos ma szacunku graczy nie koniecznie i owszem teraz przez te sprawnosc turnieje moga potracic uczestnikow, jednak jak siadzie sie i przemysli jak ulozyc starty zawodnikom to idzie ogarnac kilka turniejow i lige.
Wystarczy tylko chciec, mówi to czlowiek ktory krytykował wiele zmian, jednak nie okazaly sie takie zle.

Pochwalam próbe naprawienia tej gry choc wiele rzeczy w niej mi sie nie podoba i co do pewnych rzeczy mam nie zastrzezenia, a wrecz przekonanie ze nie wszystko jest w pewnych rzeczach sprawiedliwe dla wszystkich, ale to takie wlasne przemyslenia.