(2018-06-25, 17:30:02)szuwarek napisał(a):
(2018-06-24, 17:35:27)GM_Arek napisał(a):
(2018-06-24, 09:19:37)szuwarek napisał(a): Jest mowa, że w turniejach i 4meczach zawodnik będzie miał 100% sprawności.  Czy zatem jeśli po lidze będzie miał np. w poniedziałek 80% i będzie startował w 4meczu to otrzyma 100%?  Drugie pytanie od razu czy junior ze sprawnością 76% także otrzyma w 4meczu 100% sprawności?
sam sobie odpowiadasz Język

Naprawdę już chciałem patrzeć na te Twoje zmiany przychylnym okiem, ale fakt wystąpienia w czwórmeczu zawodnika ze sprawnością 100% mimo, że posiada ją na poziomie niższym powoduje jednak, że zdania nie zmienię. Zmiana z silnikiem oraz likwidacja budowania sprawności jako całość jest nieprzemyślana i bez sensu, bo zawodnik ze sprawnością np.10% jadąc w poniedziałek w sparingu ma 10% sprawności a z kolei w czwórmeczu otrzyma 100%. To się kupy nie trzyma. SW staje się jakimś dziwolągiem. Kto układa taką przekręconą logikę? Tyle razy dopytywałem o to bo sądziłem, że nie jest to możliwe i źle to zrozumiałem, a jednak.
Poza "zarzutami" odnośnie wprowadzanych zmian, nie będę się po raz wtóry rozpisywał, ale dojdzie niestety kolejny: brak logiki.
Jak kto układa nasz super gm arek