(2018-07-10, 21:16:49)Mario Mad Max napisał(a): Przyklad?
Jezdze w lidze rezerw, nie ukrywam, zalezy mi na wyniku -tam wiekowo moze jechac max 23 latek. Mialem dwoch takich w meczu, o ile na poczatku meczu mieli miazdzaca przewage to w decydujacym, 15 biegu przegrali z kretesem z duzo slabszymi zawodnikami....prosze Was, gdzie cos takiego ma przelozenie w realu?
jakim cudem mlody , wyszkolony zawodnik z sila 100 i dobra kondycja przegrywa z 2 lata mlodszym zawodnikiem ktory nie moze miec sila rzeczy takich skili?

Mario, bez obrazy, ale kłamiesz w żywe oczy !!! Taktycznie pojechałeś fatalnie i nie potrafisz znieść goryczy porażki, ale po kolei:
1. Mówisz o tym meczu: http://www.speedway-world.pl/i,live-595065
2. Jechałeś ze swoim bezpośrednim rywalem, z którym walczycie o złoto, a nie z dużo słabszą drużyną
3. Twoi liderzy nie przegrali w 15 biegu z zawodnikami o 2 lata młodszymi i z dużo gorszymi skillami, tylko również z 23-latkami przeciwnika, liderami tej drużyny
4. Twoi są ciut lepsi, od liderów Ahtung SC, ale nie mieli miażdżącej przewagi, dowód - bieg nr 3, a więc pierwsze starcie liderów, Twój Backler 63,48 u przeciwnika Brasel 63,78, a więc na styku
5. Twoi liderzy przegrali 15 bieg z liderami, PONIEWAŻ jechali 6-ty raz w meczu i mieli mniej energii (czyt. Sprawności)

Tak jak pisałem Ci na grze, nie ma tu żadnego bubla, wystarczyło pomyśleć i pojechać lepiej taktycznie, a pojechałeś tak jak na starym silniku na zasadzie - acha, mój lider wygrał bieg z liderem przeciwnika, to nie musze byc online nawet, bo wygra każdy następny.

Proszę Cię, jesli masz uwagi do nowego silnika, to nie kłam, nie wyolbrzymiaj i potwierdzaj swoje słowa konkretnymi przykładami.