Cytat:A mnie trafił szlag przy przedłużaniu kontraktów :O Zdążyłem złożyć parafkę na 3 umowach i ...dostałem powiastkę o przekroczeniu salda zadłużenia !!! Mam 950 tys. na minusie ! Czy to znaczy że nowy sezon mógłbym jechać tylko 3 zawodnikami ? Bo reszta drużyny bez nowych umów pójdzie w Polskę !!!

Niestety pójdą w Polskę

Cytat:Znalazłem jednak sposób jak zatrzymać zawodników nie podpisując nowych umów ! Dlaczego jednak przy przedłużaniu kontraktów jest pobierana kwota za cały sezon z góry skoro ja i tak drugi raz płacę im pensję ? Jeśli zawodnik zarabia u mnie średnio 3 tys. a sezon trwa 16 tygodni to skąd kwota 115 tys. na nowym kontrakcie.Pogubiłem się w tym i proszę jakieś mądre głowy o łopatologiczną pomoc !!!

Jak podpisujesz kontrakt to płacisz zawodnikowi za to że bedize bronić twoich barw klubowych, mozna też przyjąć zę przy podpisywaniu kontraktu płacisz zaawodnikowi za przygotowanie do sezonu. Tygodniowki jak to tygodniowki płacisz co tydzien bez znaczennia czy podpisałes z zawodnikiem kontrakt wart5mln czy tez 5 zł