(2014-08-12, 23:07:50)masloo2 napisał(a): Da się jakoś zablokować FRAJE**W spamujących na pw z reklamami zawodników ?? Jak Kur... chcę coś kupić to umiem wejść na LT i znaleźć to co chcę !!! a jak ktoś nie jest wart uwagi to sory szukacje frajera gdzie indziej co od was to kupi ...

możesz zablokować wiadomości od takie gracza po prostu, ale wtedy wszystkie wiadomości od niego nie będą przychodziły, zrobisz to wchodzą na drużynę i klikając "Zablokuj wiadomości!" ostatnie z panelu "Opcje drużyny" po lewej stronie.
Niestety ludzie wysyłają takie oferty gdyż wielu 6,5 i nawet 4 ligowców nie korzysta z forum na którym jest dział do tego typu ogłoszeń, a na LT też nie każdy na początku porusza się umiejętnie; dlatego ludzie szukają szansy, reklama dźwignią handlu. Ja sam też będąc na początku swojej rozgrywki wysyłałem ludziom takie oferty i to pomagało znaleźć kupców, więc skoro działa to ludzie nadal będą takie rzeczy wysyłać Uśmiech czyli podsumowując masz dwa wyjścia; albo ignorujesz takie wiadomości albo blokujesz ich nadawcę Uśmiech