#5
dobra wstepnie napisze tu bo nie wiem kiedy czas znajde Uśmiech mozna min pokombinowac z motorkami i torem Uśmiech czyli przełozenia Uśmiech a miało by to wygladac min tak Uśmiech

Nawierzchnia: Grząska

ustawiamy przed meczem :

opcja: a-(16),b-(17),lub c (18)

i w motorze powina byc opcja :

przełozenie:
16,17,18

po prostu gospodaz tor przygotowuje(nie podałem nazw tylko 16,17,18) pod siebie i moze sobie ustawic motory pod swoja nawierzchnie (handycap) wtedy dopiero dostaje skile dodatkowe Uśmiech a gosc musi kombinowac podczas meczu Uśmiech widzac patrzac po czasach swoich zawodników i jak trafi z przełozeniem dostale handycapa dodatkowe skile takie jak gospodaz !!

i niech nikt nie pisze ze wystarcza 3 biegi pierwszeUśmiech bo jest tez czynik losowy wiec nie tak łatwo bedzie trafic Uśmiech ale jak gosc trafi wyrównuja sie szanse bo poznał torUśmiech

dodatkowa opcje np w 10 biegu mozna wprowadzic ze gospodaz moze wezwac "polewaczke na tor-grzaski ,ubic tor-twardy " to tylko nazwy po prostu chodzi o to ze bedzie mógł za kase zmienic 16,17,18 sobie jakby gosc trafił akuratUśmiech a sam szybko musiał by przestawic motory aby dalej miec handycap!!

teraz gracz go ma na 100% u siebie a tak?? wprowadza to bardzo duzo do gry i mecze u siebie nie musza byc wygrane bo szanse sie moga wyrównac w jakims stopniu!! dobra nie mam czasu to tak wstepnie znajde czas to kilka propozycji na SW dam moze przejda moze tez nie zalezy od was i czy wykonalne jest