#35
Dobra napisze teraz krótkie zapowiedzi, bo i tak mi się nudzi Język

KS Czorty Myślibórz vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - Czorty to mocny zespół, jest to drużyna nieprzewidywalna w meczach z wyżej lokowanym przeciwnikiem, co nieraz pokazał to w LM. Jednak stawiam na minimalne zwycięstwo Mistrzów SW, nawierzchnia taka jak na ich torze a maja większe doświadczenie w SW. Ale mecz będzie na pewno zaskakujący.
Victory Leszno vs Paul- Wik - Widzę że większość obstawiła ze
wygram dość wysoko. Może i tak sie stanie, zobaczymy :p Na pewno mam swój atut toru. Dotychczas jazda beniaminka u mnie w 1 kolejce, była dobra przepowiednią, także tym razem wowi musi sie bardzo postarać.

Sparta Wrocław vs ZKS Zdunek Rzeszów - Obie drużyny wg mnie mają ten sam poziom, a w ich pojedynkach decyduje atut własnego toru. Tym razem jest to mecz u sothisa, wiec powinien dac radę byłym mistrzom.

Ostrowskie Diabły vs Lotos Gdańsk - Krzyś ma dobrą taktykę zespołu, a Diabły z Ostrowa niestety nie mają już w zanadrzu na pozycji juniorskiej Górnego. Mecz wg mnie będzie zacięty, ale dzięki 6 startą 2 liderów Krzysia, myślę że minimalna wygrana dla gości, no chyba że Casa bedzie starał się nie dopuszczać do wygrywania więcej niz 6 pkt, aby nie da możliwości taktycznej rywalom.

Demogorgon Wrocław vs GRYFY Bydgoszcz - Demogorgon to długo oczekiwana w tym gronie drużyna. W końcu udało im się tu dostać :p 1 mecz jada w siebie z obecnymi v-ce mistrzami. Z analizy meczy Astecka, sądzę ze u siebie wygra i może nawet wysoko. Na 1 mecz w Elidze będą chcieli pokazać na co ich stać i że są gotowi w tym gronie dużo namieszać.

Także 1 kolejka wielkich emocji. Za pewne w tym sezonie bedzie ich o wiele wiele więcej niż w poprzednim. Obecnie jesteśmy po obozach, także różne drużyny miały różne skoki sklili. Także czekam z niecierpliwością Duży uśmiech Tabelę po inauguracji będziemy już znali po 13.30, bo widzę że dość szybko będą odbywane mecze Duży uśmiech