#94
KS Czorty Myślibórz 48:42 Sparta Wrocław - Czorty pojadą tak samo jak u mnie, jedynie co to Cacko może zrobić z 1-2 pkt więcej, chyba że wcześniej będzie taktyczna to wiadomo wynik się zmieni.
Victory Leszno 51:39 Lotos Gdańsk - Analizowałem, układałem i tak mi wyszło przy optymistycznym założeniu dla mnie. Trochę będę jutro kombinował, także mam nadzieje że się uda, lecz wynik może być też na korzyść gości, jeśli nie pójdzie wg moich obliczeń wprost z CERNu :p
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 63:27 Demogorgon Wrocław - We Wrocławiu punktować będzie tylko Królik, reszta może troch dołoży, ale nie wiem czy do 30 dobiją.
Paul- Wik 42:48 Ostrowskie Diabły - Paul jest niestety skazywany na porażkę, raczej nie da rady Diabłom, choć walka będzie do końca o punkty.
ZKS Zdunek Rzeszów 50:40 GRYFY Bydgoszcz - Zdunek zaczął już jeździć na pełnej, u siebie meczy nie powinien przegrywać, a w Bydgoszczy najlepszych humorów nie ma przed tym pojedynkiem.

I jeszcze chciałbym Wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku, żeby był lepszy od tego i spełnienia marzeń. A w SW jak najwięcej sukcesów Duży uśmiech