#44
Stupki Gniezno 64-26 Krzyżacy R3 Toruń - Einstein jest kandydatem do awansu więc tego meczu nie może przegrać, szczególnie, że jedzie z drużyną z ostatniego miejsca w tabeli, Torunianie zbierają w tym sezonie cenne doświadczenie, które miejmy nadzieję wykorzystają w przyszłości.

Pierwszy mecz: Krzyżacy R3 Toruń 16 : 74 Stupki Gniezno



Polmo 75-15 Albo Baty - Albor chyba odpuścił sobie rozgrywki więc wynik może być tylko jeden.

Pierwszy mecz: Albo Baty 50 : 40 Polmo



Gorzow Stal Caellum 59-31 Polonia Leszno - Gorzowianie chcą się zrewanżować za porażkę w pierwszym meczu. Szczególnie, że przegrali tylko 2 pkt i przez to odpadli z rywalizacji o awans do ekstraligi. Mecz powinien być pod dyktando gospodarzy. Polonia Leszno musi w tym sezonie szukać już tylko punktów na swoim terenie, szczególnie, że mają bardzo wymagających rywali w meczach na własnych śmieciach.

Pierwszy mecz: Polonia Leszno 46 : 44 Gorzow Stal Caellum



POWER Gniezno 50-40 Lions Bydgoszcz - HIT kolejki, walka dwóch bardzo silnych zespołów. Jeżeli Lion nie zapomni wystawić składu to mecz może być bardzo ciekawy. Szczególnie, że w pierwszym spotkaniu tych drużyn padł remis. Ja jednak zdecydowanie stawiam na gospodarzy.

Pierwszy mecz: Lions Bydgoszcz 50 : 40 POWER Gniezno



Hawaiki Team Rzeszów 48-42 GoodFeels Leszno - jak zwykle na swoim ternie nie mogę pozwolić sobie na wpadkę, ale coś mi się wydaje, że liderzy Stefika mogą mi troszkę napsuć krwi. Ostatnio są w wysokiej formie, szczególnie na swoim terenie. Więc trzeba zrobić tor pod swoich zawodników Oczko i jechać na całego. Zapowiada się piękny pojedynek Jastrzębskiego i Iwanickiego.

Pierwszy mecz: GoodFeels Leszno 35 : 55 Hawaiki Team Rzeszów