Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezpośredni pojedynek
#1
Witam wszystkich Was moi mili nielicznych.

   Wcześniej pisać na ten temat nie mogłem, bo byłby ewidentny konflikt interesów (z powodu walki o mistrzostwo które przegrałem i wyłącznie z mojego błędu), ale długo sobie rozkminiałem i doszłem do wniosku że gdy drużyny na koniec sezonu mają tą samo ilość pkt to decydującym czynnikiem powinnien być bezpośredni pojedynek, a jeśli 3 drużyny mają identyczną ilość pkt to wchodzi mała tabelka. Dlaczego? 
  Na początku przeważnie każdy jedzie maksa i nawet na własnym stadionie może pokonać najlepszego ale z biegiem czasu widzi że nie ma sznans na awans lub medal i resztę meczy odpuszcza puszcając junioów. Taki zespół może nieświadomnie wyczaczyć wynik. Także może być sytuacja(nie zamierzam nic sugerować, tylko hipotetycznie) że drużyna może sobie odpuścić jakiś mecz nie wystawiając składu by ktoś dzięki temu miał lepszy bilans małych pkt.  

 Gra jak gra ale Fair Play powinno być
Odpowiedz
#2
również dobrze, drużyna która ograła jakiegoś rywala może nagle sprzedać 1 czy 2 zawodników i to też będzie miało wpływ na wyniki pozostałych spotkań. Każdy z systemów ma swoje wady i zalety.
Odpowiedz
#3
też jestem za tym by o miejscu w tabeli decydował bezpośredni pojedynek przy równej liczbie punktów, najsprawiedliwsze rozwiązanie
[Obrazek: 10765.jpg]
Odpowiedz
#4
Popieram Kamykova.
Arek Twoja argumentacja na zasadzie nie bo nie.
Odpowiedz
#5
Fajnie by było poglądowo dodać w grze głosowania nad niektórymi pomysłami bo tutaj większość graczy raczej by była za tak samo jak za nową tabelą biegową też większość myślę że była by na tak a na forum nie wszyscy zaglądają szczególnie przy ostatnich problemach z logowaniami.
[Obrazek: 13015.jpg]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości