Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U20 Złoty Kask - XVII edycja
#1
U20 Złoty Kask 
 
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 24.10.2020r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
#2
Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131531
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131821
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131994

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131523
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131745
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131792

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131561
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131836
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-131713

Półfinały

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132170
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132299
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132703

Grupa E
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132182
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132483
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132175

Finały

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132854
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132834
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132927
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-132837
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-133737
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-133939
#3
Lista uczestników:

Grupa A
01. Krister Barfoed (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
02. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
03. Charles Utterson (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87134
04. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
05. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
06. Łukasz Rzepka (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
07. Hudson Cooper (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
08. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
09. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
10. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
11. Grzegorz Zubkov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87119
12. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
13. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187

Grupa B
01. Jędrzej Gąbka (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89029
02. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
03. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
04. Klaudiusz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
05. Borys Pyssa (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87743
06. Przemysław Błotko (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88040
07. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
08. Andrzej Moiseev (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
09. Josef Krajiczek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
10. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
11. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
12. Waldemar Stawinoga (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90103

Grupa C
01. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
02. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
03. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
04. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
05. Jarosław Polak (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87761
06. Bolesław Bawołek (KS ROW RYBNIK) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
07. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
08. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
09. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
10. Krzysztof Sudakiewicz (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
11. Henryk Sutowski (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88020
12. Ludas Liptak (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91372

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
#4
Wyniki fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 20A.jpg]
[Obrazek: 20b.jpg]
[Obrazek: 20c.jpg]
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa D
01. Łukasz Rzepka (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
02. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
03. Hudson Cooper (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
04. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
05. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
06. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
07. Josef Krajiczek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
08. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
09. Klaudiusz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
10. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
11. Przemysław Błotko (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88040
12. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
13. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
14. Bolesław Bawołek (KS ROW RYBNIK) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
15. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
16. Henryk Sutowski (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88020

R1. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
R2. Krzysztof Sudakiewicz (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762

Grupa E
01. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
02. Charles Utterson (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87134
03. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
04. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
05. Grzegorz Zubkov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87119
06. Borys Pyssa (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87743
07. Jędrzej Gąbka (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89029
08. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
09. Andrzej Moiseev (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
10. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
11. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
12. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
13. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
14. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
15. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
16. Ludas Liptak (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91372

R1. Jarosław Polak (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87761
R2. Waldemar Stawinoga (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90103

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
#6
Wyniki fazy półfinałowej:

[Obrazek: 20D.jpg]
[Obrazek: 20E.jpg]
#7
Lista finalistów:

01. Łukasz Rzepka (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
02. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
03. Josef Krajiczek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
04. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
05. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
06. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
07. Bolesław Bawołek (KS ROW RYBNIK) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
08. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
09. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
10. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
11. Grzegorz Zubkov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87119
12. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
13. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
14. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
15. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
16. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099

R1. Hudson Cooper (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
R2. Andrzej Moiseev (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
#8
Końcowe tabele fazy finałowej:

[Obrazek: U20.jpg]
#9
Dziękuję Wam za kolejny wspólny sezon.

Gratulacje dla najlepszych, podziękowania za udział dla wszystkich uczestników!
Nagrody wkrótce, zbiorczo z LN i PJ.

Już teraz zapraszam do zapisów na kolejny sezon, które wystartują po aktualizacji wieku.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVIII edycja wojtas_gkm 17 1,728 2021-01-30, 20:24:12
Ostatni post: ravlit
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja wojtas_gkm 22 3,888 2020-10-18, 15:47:54
Ostatni post: Kusy
  U20 Złoty Kask - XVI edycja wojtas_gkm 8 2,808 2020-09-28, 13:51:25
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVI edycja wojtas_gkm 24 6,076 2020-07-06, 13:06:24
Ostatni post: wojtas_gkm
  U20 Złoty Kask - XV edycja wojtas_gkm 8 2,907 2020-06-15, 12:01:53
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości