Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Młodzików U18 - sezon 2
#1
Cześć!

Zaczynamy zapisy na drugi sezon Ligi Młodzików - regulamin:

1. 
Zawody rozgrywane są w piątki w postaci czwórmeczów zawodników do 18 lat. Planowany start turnieju 05.02.2021r.

2. 
Organizator danej kolejki jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najpóźniej do wtorku poprzedzającego daną kolejkę. 

3. 
Po założeniu czwórmeczu, gospodarz zamieszcza na forum link do niego.
Brak organizacji czwórmeczu będzie skutkował zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny solidarnie po 2 duże punkty oraz 40 małych punktów.

4. 
Punktacja:
wygrana w czwórmeczu - 3 pkt
II miejsce - 2 pkt
III miejsce - 1 pkt
IV miejsce - 0 pkt

W przypadku, kiedy drużyny mają taką samą ilość punktów, o kolejności miejsc decyduje liczba punktów najlepszych zawodników drużyn.

W zależności od tego, który zawodnik zdobędzie większą ilość punktów, ta drużyna będzie wyżej sklasyfikowana, potem będą rozpatrywani kolejni  zawodnicy aż do skutku. Gdyby i to nie rozstrzygnęło, liczą się najlepsze czasy najlepszych zawodników ze spotkań kiedy jeździły ze sobą zainteresowane zespoły.

5. 
System rozgrywek:

I FAZA TURNIEJU

1 Liga Młodzików - 5 kolejek
2 Liga Młodzików - 5 kolejek
3 Liga Młodzików - 5 kolejek

II FAZA TURNIEJU

Czołowa ósemka z 1 Ligi Młodzików - jedzie 4 kolejki. W tej fazie drużyna z 1 miejsca w 1 Lidze startuje z początkowym dobytkiem 2 dużych punktów a drużyna z 2 miejsca w 1 Lidze startuje z początkowym dobytkiem 1 dużych punktu.
Później pierwsza czwórka jedzie dwa finały o miejsca 1-4, a kolejna czwórka dwa turnieje o miejsca 5-8.

Drużyny z miejsc 9-16 z 1 Ligi Młodzików oraz drużyny z miejsc 1-8 2 Ligi Młodzików o utrzymanie/awans do 1 Ligi - 5 kolejek.
W tej fazie drużyny z 9 miejsca w 1 Lidze oraz 1 miejsca w 2 Lidze startują z początkowym dobytkiem 2 dużych punktów, a drużyny z miejsc 10 w 1 Lidze i 2 w 2 Lidze z dobytkiem 1 dużego punktu.

Drużyny z miejsc 9-16 z 2 Ligi Młodzików oraz drużyny z miejsc 1-8 3 Ligi Młodzików o utrzymanie/awans do 2 Ligi - 5 kolejek.
W tej fazie drużyny z 9 miejsca w 2 Lidze oraz 1 miejsca w 3 Lidze startują z początkowym dobytkiem 2 dużych punktów, a drużyny z miejsc 10 w 2 Lidze i 2 w 3 Lidze z dobytkiem 1 dużego punktu.


Drużyny z miejsc 9 oraz 10 w 3 Lidze kończą dalszy udział w turnieju.


6. 

Weryfikacja wyników czwórmeczy:

- Zasady punktacji
*** zawodnicy w wieku 16-18 - ich dorobek punktowy stanowi dorobek meczowy, 
*** zawodnicy powyżej 18 lat, ich punkty nie są wliczane do dorobku drużyny, ponadto zostaną dodane ekipom, których zawodnicy przyjechali za zawodnikiem starszym.

7. 
W przypadku, kiedy drużyny mają taką samą ilość punktów, o kolejności miejsc decyduje liczba punktów najlepszych zawodników drużyn.


W przypadku remisu na koniec rundy finałowej, wyżej klasyfikowana jest drużyna, która zajęła wyższe miejsce w rundzie zasadniczej.


ZAPISY:
Drużyny, które zajęły miejsca 1-16 w poprzednim sezonie są wstępnie zgłoszone do 1 Ligi Młodzików.
Drużyny, które zajęły miejsca 17-32 w poprzednim sezonie są wstępnie zgłoszone do 2 Ligi Młodzików.

W przypadku braku potwierdzenia udziału dotychczasowego uczestnika, jego miejsce zajmuje kolejna drużyna wg rankingu z poprzedniego sezonu.

Nowe drużyny proszę o zgłoszenia w formacie: nick menadżera, nazwę i link do drużyny.



Nagrody:


1 miejsce - 30 dni VIP
2 miejsce - 20 dni VIP
3 miejsce - 10 dni VIP
#2
I FAZA TURNIEJU - TABELE:

I LIGA

[Obrazek: tabela1.png]


II LIGA

[Obrazek: tabela2.png]


III LIGA

[Obrazek: tabela3.png]
#3
II FAZA TURNIEJU - TABELE:

PÓŁFINAŁ:

[Obrazek: polfinal.png]


FINAŁY:

1 kolejka
ARJUMA Golub-Dobrzyn -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88776
Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88778

2 kolejka
ASTECK Zielona Góra -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88816
GKM 1979 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88845

TABELE:

[Obrazek: tabelaa1.png]

1 LIGA BARAŻOWA:

[Obrazek: tabelaa2.png]


2 LIGA BARAŻOWA:

[Obrazek: tabelaa3.png]
#4
Końcowa klasyfikacja II sezonu Ligi Młodzików:

1 ASTECK Zielona Góra
2 ARJUMA Golub-Dobrzyn
3 GKM Grudziądz (GKM)
4 ROW
5 Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów
6 GKM 1979
7 PIECHRybnik
8 TARZAN`S TEAM TARNÓW
9 GRYFY Bydgoszcz
10 Kosmopolita GKM
11 Club Red Rabbit
12 Ahtung SC
13 GKM Stockholm
14 ZKS Huragan Tarnów
15 Świry Tarnów
16 SC Gdynia
17 STAL GORZOW
18 GKM Grudziądz (Prezes)
19 SC Knivsta
20 Stal-Browar Bialcz
21 FC BROWAR WITNICA
22 NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce
23 ROW RYBNIK
24 Błyskawica Radlin
25 banditos 1979gkm
26 Born to lose
27 Werewolves SG
28 Na Styku
29 Ułani Lublin
30 2012
31 MOS Zielona Góra
32 Biało-Czerwona Husaria
33 Vocovia Wokowice
34 Grupa Azoty Huragan Tarnów
35 Unia Wokowice
36 Drużyna
37 1946 Speedway Częstochowa
38 Victory Leszno
39 PKŻ SPARTAKUS Lubań
40 Young Eagles SC
41 Gryfy Skórka
42 GDAŃSKIE WYBRZEŻE LIDER
#5
Drugi sezon zakończony, gratulacje dla wygranych - nagrody będą zgłoszone jeszcze dziś!

Dziękuje bardzo wszystkim za udział i zapraszam do kolejnej edycji, zapisy zaczniemy po rozpoczęciu nowego sezonu ligowego.
Drużyny z miejsc 1-16 wstępnie (o ile wyrażą chęć dalszej jazdy) są zakwalifikowane do 1 Ligi Młodzików, z miejsc 17-32 do 2 Ligi Młodzików itd.
#6
Tarzany, Świry i ZKS Huragan Tarnów jadą dalej.
[Obrazek: 3212.jpg]
#7
Grupa Azoty Huragan Tarnów oczywiscie jedzie dalej
[Obrazek: 10470.jpg]
#8
Werewolves SG jedzie dalej
[Obrazek: 4199.jpg]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Liga Młodzików U18 - sezon 3 macias 6 6,345 2021-07-31, 14:46:36
Ostatni post: macias
  Liga Młodzików U18 macias 4 6,125 2020-12-20, 13:08:20
Ostatni post: macias

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości