Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Nastolatków Sezon XVIII
#1
REGULAMIN LIGI NASTOLATKÓW SEZON XVIII

1. 
Zawody rozgrywane są w środy w postaci czwórmeczów zawodników do 19 lat. Start turnieju 03.02.2021r.


2. 
Organizator danej kolejki jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego kolejkę. 

3. 
Po założeniu czwórmeczu, gospodarz zamieszcza na forum link do niego.
Bark organizacji czwórmeczu będzie skutkował zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny solidarnie po 50 punktów.

4. 
Punktacja:
wygrana w czwórmeczu - 3 pkt
II miejsce - 2 pkt
III miejsce - 1 pkt
IV miejsce - 0 pkt

5. 
System Rozgrywek
 
I FAZA TURNIEJU

Ekstraliga Nastolatków
5 kolejek (każdy z każdym)

1 Liga Nastolatków
5 kolejek (każdy z każdym)

II FAZA TURNIEJU

Czołowa 8 Ekstraligi Nastolatków walczy o wygraną w turnieju
7 kolejek (każdy z każdym po 3 razy)

Drużyny z miejsc 9-16 z Ekstraligi oraz drużyny z miejsc 1-8 1 Ligi Nastolatków o utrzymanie/awans w Ekstralidze
5 kolejek (każdy z każdym)
W tej fazie drużyny z 9 miejsca w Ekstralidze oraz 1 miejsca w 1 lidze startują z początkowym dobytkiem 2 dużych punktów, a drużyny z miejsc 10 w ekstralidze i 2 w 1 lidze z dobytkiem 1 dużego punktu.


Drużyny z miejsc 9-14 w 1LN
7 kolejek (każdy z każdym po 3 razy)

6. 
Weryfikacja wyników czwórmeczy:

- Zasady punktacji
*** zawodnicy nastoletni (wiek 16-19) - ich dorobek punktowy stanowi dorobek meczowy, 
*** zawodnicy powyżej 19 lat, ich punkty nie są wliczane do dorobku drużyny, ponadto zostaną dodane ekipom, których zawodnicy przyjechali za zawodnikiem starszym.

7. 
W przypadku remisu na koniec rundy finałowej, wyżej klasyfikowana jest drużyna, która zajęła wyższe miejsce w rundzie zasadniczej.

8. 
Nagrody:
  I miejsce - 60 dni VIP
 II miejsce - 30 dni VIP
III miejsce - 20 dni VIP
IV miejsce - 15 dni VIP
 V miejsce - 10 dni VIP
#2
Lista uczestników

ELN
1. ARJUMA Golub-Dobrzyn http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
2. ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,team-131
3. banditos 1979gkm http://www.speedway-world.pl/i,team-11160
4. Błyskawica Radlin http://www.speedway-world.pl/i,team-5884
5. Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
6. GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
7. GKM Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
8. GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,team-73
9. PIECHRybnik http://www.speedway-world.pl/i,team-12819
10. ROW http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
11. SC Gdynia http://www.speedway-world.pl/i,team-13142
12. SC Knivsta http://www.speedway-world.pl/i,team-13352
13. Speed Car - MOTOR Lublin http://www.speedway-world.pl/i,team-4582
14. Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów http://www.speedway-world.pl/i,team-11943
15. TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,team-3212
16. Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,team-4199


1LN
1. Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
2. Born to lose http://www.speedway-world.pl/i,team-13595
3. Czechówka Lublin http://www.speedway-world.pl/i,team-12442
4. Drużyna http://www.speedway-world.pl/i,team-12043
5. FC BROWAR WITNICA http://speedway-world.pl/i,team-13333
6. GKM Stockholm http://www.speedway-world.pl/i,team-11499
7. Kosmopolita GKM http://www.speedway-world.pl/i,team-11870
8. NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce http://www.speedway-world.pl/i,team-11086
9. PKŻ SPARTAKUS Lubań http://www.speedway-world.pl/i,team-7246
10. Polonia Osielko http://www.speedway-world.pl/i,team-1143
11. STAL GORZOW http://www.speedway-world.pl/i,team-13097
12. Stal-Browar Bialcz http://www.spedway-world.pl/i,team-13494
13. Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
14. ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-10299
#3
TERMINARZ

Faza eliminacyjna

Ekstraliga Nastolatków

[Obrazek: ELN.jpg]

1 Liga Nastolatków

[Obrazek: 1LN.jpg]

Faza finałowa

Ekstraliga Nastolatków o miejsca 1-8

[Obrazek: 1.jpg]

ELN/1LN Grupa barażowa

[Obrazek: 2.jpg]

1 Liga Nastolatków

[Obrazek: 3.jpg]
#4
TABELE

[Obrazek: eln.jpg]
[Obrazek: 1ln.jpg]
#5
TURNIEJE

Ekstraliga Nastolatków

1 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87270
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87321
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87305
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87276

2 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87485
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87287
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87275
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87291

3 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87269
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87363
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87300
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87486

4 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87445
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87293
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87409
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87821

5 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88023
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87822
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87369
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87560

1 Liga Nastolatków

1 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87285
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87281
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87320
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87277

2 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87280
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87382
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87353
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87460

3 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87367
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87283
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87465
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87467

4 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87336
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87313
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87428
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87923

5 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88117
SPARTAKUS
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87430
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-87282
#6
ELN

6 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88171
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88168

7 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88173
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88304

8 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88316
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88450

9 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88178
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88328

10 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88306
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88392

11 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88287
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88305

12 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88393
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88980

ELN/1LN

1 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88181
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88159
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88230
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88197

2 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88240
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88405
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88257
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88253

3 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88227
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88255
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88231
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88241

4 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88650
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88388
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88156
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88290

5 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88337
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88291
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88760
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88248

1LN

6 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88200
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88311

7 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88201
STAL GORZOW

8 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88312
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88192

9 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88193
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88489

10 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88490
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88157

11 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88751
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88829

12 kolejka
http://www.speedway-World.pl/i,4mecz_live-88158
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-88428
#7
Tabele fazy finałowej:

[Obrazek: eln-fina.jpg]
[Obrazek: ELN1LN.jpg]
[Obrazek: 1ln-fina-y.jpg]
#8
Wyniki XVIII sezonu Ligi Nastolatków

1. Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów
2. GKM Grudziądz
3. ASTECK Zielona Góra
4. GKM 1979
5. ROW
6. GRYFY Bydgoszcz
7. PIECHRybnik
8. ARJUMA Golub-Dobrzyn
9. Werewolves SG
10. Speed Car - MOTOR Lublin
11. Club Red Rabbit
12. Kosmopolita GKM
13. Świry Tarnów
14. SC Gdynia
15. TARZAN'S TEAM TARNÓW
16. Ahtung SC
17. ZKS Huragan Tarnów
18. FC BROWAR WITNICA
19. banditos 1979gkm
20. GKM Stockholm
21. Czechówka Lublin
22. Born to lose
23. SC Knivsta
24. Błyskawica Radlin
25. Stal-Browar Bialcz
26. STAL GORZOW
27. NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce
28. Polonia Osielsko
29. Drużyna
30. PKŻ SPARTAKUS Lubań
#9
Cyborgi Bombera obroniły tytuł!

W XVIII sezonie ponownie najlepsza okazała się ekipa Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów!
Srebrny medal dla trzeciej ekipy z poprzedniego sezonu tj. GKM Grudziądz, a brąz dla Astecka666 i jego drużyny ASTECK Zielona Góra (6 miejsce w poprzednim sezonie).
Przepaść między pierwszą trójką, a resztą drużyn jest bardzo duża.
Srebrni medaliści z zeszłego sezonu GRYFY Bydgoszcz tym razem na miejscu 6tym, czyli zamian pozycji z Asteckiem Uśmiech
Przed nimi finiszowali jeszcze GKM 1979 (4 msc.) i ROW (5 msc.).

Gratulacje dla medalistów oraz tradycyjnie podziękowania dla wszystkich uczestników.
Nagrody jak zawsze zbiorczo po zakończeniu pozostałych prowadzonych przeze mnie turniejów.

Zapisy na nowy sezon startują już wkrótce. Zapraszam wszystkich do udziału i walki o detronizację liderów.
Faworytem znów będzie bomber33, który stanie przed szansą wyrównania rekordu zwycięskich serii drużyny ARJUMA Golub-Dobrzyn, która wygrywała turniej w sezonach XIII, XIV i XV.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zapisy na XIX sezon Ligi Nastolatków wojtas_gkm 31 982 2021-05-07, 10:55:50
Ostatni post: Speed
  Zapisy na XVIII sezon Ligi Nastolatków wojtas_gkm 28 4,510 2021-01-22, 23:22:02
Ostatni post: wojtas_gkm
  Liga Nastolatków Sezon XVII wojtas_gkm 11 4,254 2021-01-04, 15:52:05
Ostatni post: wojtas_gkm
  Zapisy na XVII sezon Ligi Nastolatków wojtas_gkm 28 7,307 2020-10-05, 12:24:12
Ostatni post: ROBOOPEL
  Liga Nastolatków Sezon XVI wojtas_gkm 13 7,381 2020-09-28, 13:54:33
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości