#3
Patrząc na kwoty to wnioskuje że pensje zawodników wzrosna okolo 2,5 - 3 krotnie. Spoko tylko GM_Arek skoro kasa ma z gry parować to po co podnosisz tygodniówkę? Moja tygodniówka teraz to 128  tys na nowych zasadach ponad 200. Więc niewiele strace na tym manewrze. Ja bym te nagrody i tygodniówki zostawił tak jak jest teraz. Podniósł tylko same pensje.  Wtedy może ktoś kto ma 10+ dziadków odczuje to finansowo inaczej te zmiany jak dla mnie wiele nie wniosą. Wtedy gdy gracza nie bedzie stac na dziadków po prostu ich bedzie zmuszony sprzedac i tym samym jakis nowy gracz bedzie mial możliwość ich kupienia. W ten sposob po części nowy gracz zyska na tym. Nie pisze tego żeby uderzyć w tych co mają teraz dziadków bo sam za kilka sezonów będę miał ten problem. Ale dla mnie w taki sposob jaki jest pzredstawiona ta zmiana nic nie wniesie. Poza tym zachodza pytania:
1. Czy pensje beda wzrastały jak teraz z wiekiem zawodnika?
2. Co z zawodnikami którzy maja kontrakty wieloletnie?

PS. Zmiany pensji proponuje wprowadzic juz od polowy tego sezonu żeby gracze mieli poglad jak to w kogo uderzy. Wtedy juz kazdy bedzie mogł sobie przygotowac skład na nowy sezon patrzac na swoje mozliwosci finansowe. W przeciwnym razie na poczatku nowego sezonu beda placze.