Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWOŚĆ MP SW
#16
dziś ustaliliśmy, że MPK odbywać się będą w soboty, po zawodach indy.

MPKJ w godzinach: 13-16
MPK w godzinach: 17-20
Odpowiedz
#17
No i fajnie więcej zawodów oto chodzi
Odpowiedz
#18
mpk sw seniorów: senior max 28 lat + senior max 25 lat + rezerwowy wiek dowolny

mpk sw juniorów: junior max 20 lat + junior max 19 lat + rezerwowy max 21 lat
Odpowiedz
#19
Witam
Chciałbym tylko zapytać bo nie bardzo rozumiem czemu służą wszelkie ograniczenia w tej grze???
Akurat w tym temacie to mam rozumieć że 29 latek i starszy to już nie senior???
A tematu z juniorami to już całkiem nie ogarniam Smutny który z was to wymyśla??? junior to junior i tyle w temacie, w jednym sezonie jeden ma lepszych juniorów a w drugim kto inny, wygrywa drużyna która lepszych juniorów, po co te kombinacje
Odpowiedz
#20
Co do seniorów to mnie mało obchodzi bo interesuje mnie młodzież i tam wprowadzanie jakichkolwiek ograniczeń uważam za chore
Odpowiedz
#21
te "kombinacje" są tylko i wyłącznie po to, by w turach mogły występować niespodzianki, by papierowi faworyci też mieli trochę utrudnione zadanie, by choć pojawić się na zawodach i dokonywać zmian. nie tylko 3x 30+ czy 3x21 jeśli takowych się posiada.
Odpowiedz
#22
A po co na meczu są 3 zawodnicy skoro nie można robić zmian ? No i dlaczego nie ma podglądu przyszłych biegów Smutny
Serce Sidney68 Serce
Odpowiedz
#23
(2021-04-17, 16:46:56)Sidney68 napisał(a): A po co na meczu są 3 zawodnicy skoro nie można robić zmian ? No i dlaczego nie ma podglądu przyszłych biegów Smutny
Tak jak pisał na chacie gry GM_Kuba: W MPK nie będzie jeszcze możliwości robienia zmian. Nie udało mi się tej części dokończyć, zmiany będą w 2 rundzie .
Nie masz rozpiski biegów bo nie posiadasz VIPa.
Odpowiedz
#24
Po pierwszej rundzie mamy sytuację, że wiele aktywnych drużyn odpadło przez brak wystawionych składów, a druga runda jest pełna botów. Aby uniknąć takich absurdalnych sytuacji w przyszłości dwie propozycje w nawiązaniu do rozmów na czacie.

Tak jak pisał Asteck po pierwsze warto by było dodać przypomnienie o zawodach, tak jak jest to w przypadku IMSW, czyli wiadomość że dzisiaj odbędą się zawody.

Druga kwestia przy klasyfikowaniu drużyn bez składu wyższe miejsce ma drużyna z niższym ID, proponowałbym nie uwzględniać w tym drużyn nieaktywnych.
Odpowiedz
#25
Od 2 rundy w MPK przy klasyfikacji drużyn zostało wprowadzone że gdy nie mają składów to w pierwszej kolejności brane są pod uwagę drużyny aktywne (ostatnie logowanie) a następnie z niższym ID.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości