#32
(2021-03-30, 20:45:15)GM_Kuba napisał(a):
(2021-03-30, 09:58:41)szuwarek napisał(a): Nie wiem czy jest to efekt zamierzony czy błąd, ale po wprowadzeniu nowych zasad transferowych:
  • zniknęła pod budżetem informacja, że licytuję jakiegoś zawodnika i moja oferta jest najwyższa, teraz nie wiem jaki jest stan licytacji
  • w Transferach zawodnicy obserwowani nie układają się wg daty zakończenia licytacji
  • w Transferach zniknęły dokładne parametry obserwowanych zawodników
Jeśli to efekt zamierzony to zgłaszam to jako błąd. Wcześniej było to dobrze zrobione, przynajmniej przemyślane.

1. Informacja o zamrożonym budżecie zostanie w najbliższym czasie dodana.
2. Zawodnicy obserwowani będą teraz sortowani pod względem kolejności dodania do obserwacji. Sortowanie po dacie zakończenia jest niemożliwe kiedy dany zawodnik nie jest na LT.
3. Parametry zostałī usunięte, w ich miejsce zostały dodane paramety tranferów cyli daty wystawienia/zakończenia i cena. Parametry zostaną dodane w pozniejszym czasie w postaci dymku, po najechaniu.

Kuba,
a jaka jest różnica, by zawodnik był na LT? Jest dostępny w licytacji i po dodaniu go do obserwowanych powinniśmy mieć dokładny obraz tego co się dzieje.
Co oznacza określenie, że coś pojawi się w terminie późniejszym? Obecnie jest bałagan, być może zmiany były zamierzone ale obecny stan jest jaki jest. Utrudnia funkcjonowanie. Nie wprowadzajmy zmian jeśli są jakieś braki. Informacja o zamrożonym budżecie jest bardzo istotna, podobnie jak parametry obserwowanego zawodnika. Podobnie jak posegrewowanie wg daty zakończenia licytacji. Gdy ma się 2-3 obserwowanych to żaden problem ale gdy ktoś obserwuje np. 10 zawodników to już funkcjonowanie tego fragmentu gry jest mocno problematyczne. Dotychczas ten fragment funkcjonował całkiem dobrze i stabilnie.