Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Młodzików U18 - sezon 3
#1
Cześć!

Zaczynamy zapisy na trzeci sezon Ligi Młodzików - regulamin:

1. 
Zawody rozgrywane są w piątki w postaci czwórmeczów zawodników w wieku 16-18 lat. Start turnieju 21.05.2021r.

2. 
Organizator danej kolejki jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najpóźniej do środy poprzedzającej daną kolejkę. 

3. 
Po założeniu czwórmeczu, gospodarz zamieszcza na forum link do niego.
Brak organizacji czwórmeczu będzie skutkował zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny solidarnie po 2 duże punkty oraz 40 małych punktów.

Brak udziału w 3 turniejach (w całym cyklu, czyli I faza + II faza oraz finały) równoznaczny jest z wykluczeniem drużyny i spadkiem na ostatnie miejsce w klasyfikacji końcowej.

4. 
Punktacja:
wygrana w czwórmeczu - 3 pkt
II miejsce - 2 pkt
III miejsce - 1 pkt
IV miejsce - 0 pkt

W przypadku, kiedy drużyny mają taką samą ilość punktów, o kolejności miejsc decyduje liczba punktów najlepszych zawodników drużyn.

W zależności od tego, który zawodnik zdobędzie większą ilość punktów, ta drużyna będzie wyżej sklasyfikowana, potem będą rozpatrywani kolejni  zawodnicy aż do skutku. Gdyby i to nie rozstrzygnęło, liczą się najlepsze czasy najlepszych zawodników ze spotkań kiedy jeździły ze sobą zainteresowane zespoły.

5. 
System rozgrywek:

I FAZA TURNIEJU

1 Liga Młodzików - 5 kolejek
2 Liga Młodzików - 5 kolejek
3 Liga Młodzików - 5 kolejek

II FAZA TURNIEJU

Czołowa ósemka z 1 Ligi Młodzików - jedzie 4 kolejki. W tej fazie drużyna z 1 miejsca w 1 Lidze startuje z początkowym dobytkiem 1 dużego punktów a drużyna z 2 miejsca w 1 Lidze startuje z początkowym dobytkiem 0.5 dużego punktu.
Później pierwsza czwórka jedzie dwa finały o miejsca 1-4, a kolejna czwórka dwa turnieje o miejsca 5-8.

Drużyny z miejsc 9-16 z 1 Ligi Młodzików oraz drużyny z miejsc 1-8 2 Ligi Młodzików o utrzymanie/awans do 1 Ligi - 5 kolejek.
W tej fazie drużyny z 9 miejsca w 1 Lidze oraz 1 miejsca w 2 Lidze startują z początkowym dobytkiem 1 dużego punktu, a drużyny z miejsc 10 w 1 Lidze i 2 w 2 Lidze z dobytkiem 0.5 dużego punktu.

Drużyny z miejsc 9-16 z 2 Ligi Młodzików oraz drużyny z miejsc 1-8 3 Ligi Młodzików o utrzymanie/awans do 2 Ligi - 5 kolejek.
W tej fazie drużyny z 9 miejsca w 2 Lidze oraz 1 miejsca w 3 Lidze startują z początkowym dobytkiem 1 dużego punktu, a drużyny z miejsc 10 w 2 Lidze i 2 w 3 Lidze z dobytkiem 0.5 dużego punktu.

Drużyny z miejsc 9-13 z 3 Ligi Młodzików tworzą 3 Ligę Barażową i walczą o miejsca 41-45 w klasyfikacji końcowej.
W tej fazie drużyna z 9 miejsca w 3 Lidze startuje z początkowym dobytkiem 0.5 punktu.


6. 

Weryfikacja wyników czwórmeczy:

- Zasady punktacji
*** zawodnicy w wieku 16-18 - ich dorobek punktowy stanowi dorobek meczowy, 
*** zawodnicy powyżej 18 lat, ich punkty nie są wliczane do dorobku drużyny, ponadto zostaną dodane ekipom, których zawodnicy przyjechali za zawodnikiem starszym.

7. 
W przypadku, kiedy drużyny mają taką samą ilość punktów, o kolejności miejsc decyduje liczba punktów najlepszych zawodników drużyn.

W przypadku remisu na koniec rundy finałowej, wyżej klasyfikowana jest drużyna, która zajęła wyższe miejsce w rundzie zasadniczej.


ZAPISY:
Drużyny, które zajęły miejsca 1-16 w poprzednim sezonie są wstępnie zgłoszone do 1 Ligi Młodzików.
Drużyny, które zajęły miejsca 17-32 w poprzednim sezonie są wstępnie zgłoszone do 2 Ligi Młodzików.
Drużyny, które zajęły miejsca 32-42 w poprzednim sezonie oraz wszystkie nowe drużyny są wstępnie zgłoszone do 3 Ligi Młodzików.

W przypadku braku potwierdzenia udziału dotychczasowego uczestnika, jego miejsce zajmuje kolejna drużyna wg rankingu z poprzedniego sezonu.

Drużyny dotychczas występujące potwierdzają tylko udział w kolejnej edycji podając nazwę drużyny.
Nowe drużyny proszę o zgłoszenia w formacie: nick menadżera, nazwę i link do drużyny.


Nagrody za miejsca w klasyfikacji końcowej:

I miejsce - 40 dni VIP
II miejsce - 30 dni VIP
III miejsce - 25 dni VIP
IV miejsce - 20 dni VIP
V miejsce - 15 dni VIP
VI miejsce - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
FINAŁY:

PanOwoc.pl -> http://www.speedway-world.pl/i,team-131
ARJUMA Golub-Dobrzyn -> http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
GKM Grudziądz (GKM) -> http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
ROW -> http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
Stal SQ1 Rzeszów -> http://www.speedway-world.pl/i,team-11943
GKM 1979 -> http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
PIECHRybnik -> http://www.speedway-world.pl/i,team-12819
GRYFY Bydgoszcz -> http://www.speedway-world.pl/i,team-73


TERMINARZ (Gospodarze w czerwonym polu, na pierwszy miejscu):

[Obrazek: final-terminarz.png]

Tabele grup finałowych:

[Obrazek: final-tabela.png]


LINKI DO TURNIEJÓW FINAŁOWYCH:

Finał 1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90995
Finał 2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90997

Miejsca 5-8 1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-91071
Miejsca 5-8 2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-91032
Odpowiedz
#3
I LIGA BARAŻOWA:

TARZAN`S TEAM TARNÓW -> http://www.speedway-world.pl/i,team-3212
Kosmopolita GKM -> http://www.speedway-world.pl/i,team-11870
Club Red Rabbit -> http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
Ahtung SC -> http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
GKM Stockholm -> http://www.speedway-world.pl/i,team-11499
ZKS Huragan Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,team-10299
Świry Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
SC Gdynia -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13142
SC Knivsta -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13352
Na Styku -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13573
Werewolves SG -> http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
Born to lose -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13595
GKM Grudziądz (Prezes) -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13228
MOS Zielona Góra -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13246
ROW RYBNIK -> http://www.speedway-world.pl/i,team-12850
banditos 1979gkm -> http://www.speedway-world.pl/i,team-11160



TABELA KOŃCOWA:

[Obrazek: tabelaa1.png]


LINKI DO TURNIEJÓW

6.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90505
6.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90494
6.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90455
6.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90511

7.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90414
7.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90692 (org. Werewolves SC za Born to Lose)
7.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90501
7.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90513

8.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90439
8.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90695
8.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90440
8.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90559

9.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90876
9.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90514
9.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90493
9.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90510

10.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-91051
10.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-91082
10.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90502
10.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90495
Odpowiedz
#4
II LIGA BARAŻOWA


Stal-Browar Bialcz -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13493
FC BROWAR WITNICA -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13333
PolarisPlus Crocodile Niedobczyce -> http://www.speedway-world.pl/i,team-11086
Błyskawica Radlin -> http://www.speedway-world.pl/i,team-5884
Vocovia Wokowice -> http://www.speedway-world.pl/i,team-12081
Grupa Azoty Huragan Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,team-10470
Unia Wokowice -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13077
1946 Speedway Częstochowa -> http://www.speedway-world.pl/i,team-6996
TKKF Siekacze Gniezno -> http://www.speedway-world.pl/i,team-10765
SDD Toruń -> http://www.speedway-world.pl/i,team-12958
Husaria BERG Rzeszow -> http://www.speedway-world.pl/i,team-3989
Wojak Bydgoszcz -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13356
Aforti Start Gniezno -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13606
MICHU TEAM GORZÓW WLKP. -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13242
UKS Newcastle -> http://www.speedway-world.pl/i,team-1138
MPS VICTORIA Bydgoszcz -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13279



TABELA KOŃCOWA:

[Obrazek: tabelaa2.png]


LINKI DO TURNIEJÓW

6.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90521
6.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90523
6.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90415
6.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90426

7.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90462
7.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90579
7.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90520
7.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90452

8.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90582
8.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90657
8.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90453
8.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90463

9.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90408
9.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90411
9.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90722
9.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90918

10.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90522
10.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-91095
10.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-91023
10.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90524
Odpowiedz
#5
III LIGA BARAŻOWA

Olek Zielona Góra -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13358
Row Rekin Rybnik -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13626
PKŻ SPARTAKUS Lubań -> http://www.speedway-world.pl/i,team-7246
Young Eagles SC -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13016
PODGÓRZ Toruński -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13442



TABELA KOŃCOWA:

[Obrazek: tabelaa3.png]


LINKI DO TURNIEJÓW:

6.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90438

7.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90702 (org. PKŻ SPARTAKUS Lubań za PODGÓRZ Toruński)

8.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90736 (przełożony na 19 lipca)

9.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90489

10.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90703
Odpowiedz
#6
Tabele końcowe I, II i III Ligi Barażowej wrzucone.
Zostały jeszcze tylko dwa finałowe czwórmecze do rozegrania w kolejny piątek i wszystko będzie jasne.

Weryfikacja punktów:

1 Liga Barażowa - 5 kolejka
Jarosław Biro (GKM Grudziądz - Prezes) - odjęte punkty;
Rafał Stanikowski (GKM Grudziądz - Prezes) - odjęte punkty.

3 Liga Barażowa - 3 kolejka
Filip Tlusty (Olek Zielona Góra) - odjęte punkty;
Roman Fomicz (Olek Zielona Góra) - odjęte punkty.



Lista ostrzeżeń (brak drużyny, brak składu) - 3 ostrzeżenia równają się z wykluczeniem z Ligi Młodzików:

Unia Wokowice - 4
Vocovia Wokowice - 3

Powyższe drużyny zostały wykluczone oraz przesunięte na koniec w klasyfikacji końcowej.

Podgórz Toruński - 2
PKŻ SPARTAKUS Lubań - 2
Young Eagles SC - 2
Born to lose - 2
1946 Speedway Częstochowa - 2

Row Rekin Rybnik - 1
Kosmopolita GKM - 1
GKM Stockholm - 1
SC Knivsta - 1
banditos 1979gkm - 1
MICHU TEAM GORZÓW WLKP. - 1
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Liga Młodzików U18 - sezon 2 macias 7 5,490 2021-04-30, 21:33:33
Ostatni post: jacekpulo
  Liga Młodzików U18 macias 4 6,071 2020-12-20, 13:08:20
Ostatni post: macias

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości