Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Młodzików U18 - sezon 3
#1
Cześć!

Zaczynamy zapisy na trzeci sezon Ligi Młodzików - regulamin:

1. 
Zawody rozgrywane są w piątki w postaci czwórmeczów zawodników w wieku 16-18 lat. Start turnieju 21.05.2021r.

2. 
Organizator danej kolejki jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najpóźniej do środy poprzedzającej daną kolejkę. 

3. 
Po założeniu czwórmeczu, gospodarz zamieszcza na forum link do niego.
Brak organizacji czwórmeczu będzie skutkował zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny solidarnie po 2 duże punkty oraz 40 małych punktów.

Brak udziału w 3 turniejach (w całym cyklu, czyli I faza + II faza oraz finały) równoznaczny jest z wykluczeniem drużyny i spadkiem na ostatnie miejsce w klasyfikacji końcowej.

4. 
Punktacja:
wygrana w czwórmeczu - 3 pkt
II miejsce - 2 pkt
III miejsce - 1 pkt
IV miejsce - 0 pkt

W przypadku, kiedy drużyny mają taką samą ilość punktów, o kolejności miejsc decyduje liczba punktów najlepszych zawodników drużyn.

W zależności od tego, który zawodnik zdobędzie większą ilość punktów, ta drużyna będzie wyżej sklasyfikowana, potem będą rozpatrywani kolejni  zawodnicy aż do skutku. Gdyby i to nie rozstrzygnęło, liczą się najlepsze czasy najlepszych zawodników ze spotkań kiedy jeździły ze sobą zainteresowane zespoły.

5. 
System rozgrywek:

I FAZA TURNIEJU

1 Liga Młodzików - 5 kolejek
2 Liga Młodzików - 5 kolejek
3 Liga Młodzików - 5 kolejek

II FAZA TURNIEJU

Czołowa ósemka z 1 Ligi Młodzików - jedzie 4 kolejki. W tej fazie drużyna z 1 miejsca w 1 Lidze startuje z początkowym dobytkiem 1 dużego punktów a drużyna z 2 miejsca w 1 Lidze startuje z początkowym dobytkiem 0.5 dużego punktu.
Później pierwsza czwórka jedzie dwa finały o miejsca 1-4, a kolejna czwórka dwa turnieje o miejsca 5-8.

Drużyny z miejsc 9-16 z 1 Ligi Młodzików oraz drużyny z miejsc 1-8 2 Ligi Młodzików o utrzymanie/awans do 1 Ligi - 5 kolejek.
W tej fazie drużyny z 9 miejsca w 1 Lidze oraz 1 miejsca w 2 Lidze startują z początkowym dobytkiem 1 dużego punktu, a drużyny z miejsc 10 w 1 Lidze i 2 w 2 Lidze z dobytkiem 0.5 dużego punktu.

Drużyny z miejsc 9-16 z 2 Ligi Młodzików oraz drużyny z miejsc 1-8 3 Ligi Młodzików o utrzymanie/awans do 2 Ligi - 5 kolejek.
W tej fazie drużyny z 9 miejsca w 2 Lidze oraz 1 miejsca w 3 Lidze startują z początkowym dobytkiem 1 dużego punktu, a drużyny z miejsc 10 w 2 Lidze i 2 w 3 Lidze z dobytkiem 0.5 dużego punktu.

Drużyny z miejsc 9-13 z 3 Ligi Młodzików tworzą 3 Ligę Barażową i walczą o miejsca 41-45 w klasyfikacji końcowej.
W tej fazie drużyna z 9 miejsca w 3 Lidze startuje z początkowym dobytkiem 0.5 punktu.


6. 

Weryfikacja wyników czwórmeczy:

- Zasady punktacji
*** zawodnicy w wieku 16-18 - ich dorobek punktowy stanowi dorobek meczowy, 
*** zawodnicy powyżej 18 lat, ich punkty nie są wliczane do dorobku drużyny, ponadto zostaną dodane ekipom, których zawodnicy przyjechali za zawodnikiem starszym.

7. 
W przypadku, kiedy drużyny mają taką samą ilość punktów, o kolejności miejsc decyduje liczba punktów najlepszych zawodników drużyn.

W przypadku remisu na koniec rundy finałowej, wyżej klasyfikowana jest drużyna, która zajęła wyższe miejsce w rundzie zasadniczej.


ZAPISY:
Drużyny, które zajęły miejsca 1-16 w poprzednim sezonie są wstępnie zgłoszone do 1 Ligi Młodzików.
Drużyny, które zajęły miejsca 17-32 w poprzednim sezonie są wstępnie zgłoszone do 2 Ligi Młodzików.
Drużyny, które zajęły miejsca 32-42 w poprzednim sezonie oraz wszystkie nowe drużyny są wstępnie zgłoszone do 3 Ligi Młodzików.

W przypadku braku potwierdzenia udziału dotychczasowego uczestnika, jego miejsce zajmuje kolejna drużyna wg rankingu z poprzedniego sezonu.

Drużyny dotychczas występujące potwierdzają tylko udział w kolejnej edycji podając nazwę drużyny.
Nowe drużyny proszę o zgłoszenia w formacie: nick menadżera, nazwę i link do drużyny.


Nagrody za miejsca w klasyfikacji końcowej:

I miejsce - 40 dni VIP
II miejsce - 30 dni VIP
III miejsce - 25 dni VIP
IV miejsce - 20 dni VIP
V miejsce - 15 dni VIP
VI miejsce - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
I LIGA MŁODZIKÓW:

PanOwoc.pl -> http://www.speedway-world.pl/i,team-131
ARJUMA Golub-Dobrzyn -> http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
GKM Grudziądz (GKM) -> http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
ROW -> http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
Stal SQ1 Rzeszów -> http://www.speedway-world.pl/i,team-11943
GKM 1979 -> http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
PIECHRybnik -> http://www.speedway-world.pl/i,team-12819
TARZAN`S TEAM TARNÓW -> http://www.speedway-world.pl/i,team-3212
GRYFY Bydgoszcz -> http://www.speedway-world.pl/i,team-73
Kosmopolita GKM -> http://www.speedway-world.pl/i,team-11870
Club Red Rabbit -> http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
Ahtung SC -> http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
GKM Stockholm -> http://www.speedway-world.pl/i,team-11499
ZKS Huragan Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,team-10299
Świry Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
SC Gdynia -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13142


TERMINARZ (Gospodarze w czerwonym polu, na pierwszy miejscu):

[Obrazek: terminarz1.png]

TABELA

[Obrazek: tabela1.png]


LINKI DO TURNIEJÓW

1.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89809
1.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89769
1.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89832
1.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89788

2.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89815
2.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89789
2.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89949
2.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89807

3.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89757
3.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90080
3.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89964
3.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89816

4.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89880
4.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89764
4.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89746
4.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90206

5.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90130
5.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90207
5.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90210
5.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90321
Odpowiedz
#3
II LIGA MŁODZIKÓW:

GKM Grudziądz (Prezes) -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13228
SC Knivsta -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13352
Stal-Browar Bialcz -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13493
FC BROWAR WITNICA -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13333
PolarisPlus Crocodile Niedobczyce -> http://www.speedway-world.pl/i,team-11086
ROW RYBNIK -> http://www.speedway-world.pl/i,team-12850
Błyskawica Radlin -> http://www.speedway-world.pl/i,team-5884
banditos 1979gkm -> http://www.speedway-world.pl/i,team-11160
Born to lose -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13595
Werewolves SG -> http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
Na Styku -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13573
MOS Zielona Góra -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13246
Vocovia Wokowice -> http://www.speedway-world.pl/i,team-12081
Grupa Azoty Huragan Tarnów -> http://www.speedway-world.pl/i,team-10470
Unia Wokowice -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13077
1946 Speedway Częstochowa -> http://www.speedway-world.pl/i,team-6996


TERMINARZ (Gospodarze w czerwonym polu, na pierwszy miejscu):

[Obrazek: terminarz2.png]


TABELA

[Obrazek: tabela2.png]


LINKI DO TURNIEJÓW

1.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89765
1.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89819
1.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89795
1.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89836

2.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89772
2.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89790
2.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89817
2.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89853

3.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89881
3.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89758
3.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89858
3.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89771

4.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89818
4.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89855
4.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90003
4.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89767

5.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89766
5.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89768
5.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89761
5.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89967
Odpowiedz
#4
III LIGA MŁODZIKÓW:

PKŻ SPARTAKUS Lubań -> http://www.speedway-world.pl/i,team-7246
Young Eagles SC -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13016
TKKF Siekacze Gniezno -> http://www.speedway-world.pl/i,team-10765
SDD Toruń -> http://www.speedway-world.pl/i,team-12958
Husaria BERG Rzeszow -> http://www.speedway-world.pl/i,team-3989
Wojak Bydgoszcz -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13356
Olek Zielona Góra -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13358
Aforti Start Gniezno -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13606
MICHU TEAM GORZÓW WLKP. -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13242
UKS Newcastle -> http://www.speedway-world.pl/i,team-1138
PODGÓRZ Toruński -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13442
Row Rekin Rybnik -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13626
MPS VICTORIA Bydgoszcz -> http://www.speedway-world.pl/i,team-13279


TERMINARZ (Gospodarze w czerwonym polu, na pierwszy miejscu):

[Obrazek: terminarz3.png]


TABELA

[Obrazek: tabela3.png]


LINKI DO TURNIEJÓW

1.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89755
1.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89833
1.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89775
1.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89830

2.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89905
2.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89773
2.3 ->
2.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89750

3.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89751
3.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90011
3.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89779
3.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89991

4.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89791
4.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90193
4.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89749
4.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89747

5.1 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90305
5.2 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89748
5.3 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89808
5.4 -> http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-89854
Odpowiedz
#5
Tabele po czwartej kolejce wrzucone. Zapraszam do organizacji zawodów w ostatniej kolejce i przypominam aby zostawić sobie kolejne piątki wolne, ponieważ będziemy jechać grupy barażowe.

Weryfikacja wyników w 4 kolejce:

Mirosław Chmel (Grupa Azoty Huragan Tarnów) - punkty odjęte

Lista ostrzeżeń (brak drużyny, brak składu) - 3 ostrzeżenia równają się z wykluczeniem z Ligi Młodzików:

Podgórz Toruński - 2
Vocovia Wokowice - 1
PKŻ SPARTAKUS Lubań - 1
Odpowiedz
#6
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-90321
LM 5 kolejka
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Liga Młodzików U18 - sezon 2 macias 7 5,021 2021-04-30, 21:33:33
Ostatni post: jacekpulo
  Liga Młodzików U18 macias 4 5,875 2020-12-20, 13:08:20
Ostatni post: macias

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: maxim, 1 gości