#59
Cytat:i niech nikt nie pisze ze beda zawodnicy wszyscy z talentem 5 !!!

Pewnie ze beda sami zawodnicy z max talentem.

Cytat:bo jak dostanie ktos juniora w wieku 15 lat w połowie sezonu to zrobi mu talent powiedzmy na max 3 !!!

Jaktos dostanie zawodnika w wieku 15 lat to go pogoni ze szkolki. Dlaczego? Dlatego ze taki zawodnik nie jest perspektywiczny i nie ma sensu w niego inwestować a nawet trzymać go w szkołce, nawet jesli zatrzymamy takiego zawodnika w celu sprzedaży, to i tak nikt go nie kupi bo bedzie wolał se poczekac i wychodować swojego lepszego zawodnika. Zeby miec talent trzeba sie z nim urodzić.

Obecny system szkilenia w szkolce jest dobrze pomyślany z tym ze nie wiadomo czy on działa tak jak powinien i jak se to Stefik zaplanował.

Kilka postow wyżej Squall zadoał dobre pytanie dotyczące indywidualnego dofinansowanie.

Też mam pytanie do Stefika. Napisałeś kiedyś ze roznica w dniach treningowych pomiedzy 0lvl a 20lvl szkolki jest okolo 12 badz 13 dni ( dokladnie nie pamietam). Jak rozumieć te 13dni
Podam przykłąd. Mam 16 latka ktory potrzebuje 13 dni do skoku skilla, a na długości treningu zawodnika wpływ ma talent, wiek i poziomu trenowanego skilla. Zalozmy ze dostałem do szkolki adepta max tal 12lat sr. ok.40
To jak ma sie te 13dni (max poz. szkolki) do treningu tego adepta??

Fajnie jak bys tez napisał o ile procent badz dni dofinansowanie przyspiesza trening.

Jeszcze inna sprawa dot. przychodzenie juniorow do szkolki. To był bym za taka opcja że wszyscy adepci dołaczajacy do szkolki byli w wieku 12-13lat ze srednia ok 40 w tym przypadku opłącało by sie inwestować w rozbudowe szkolki. W takim przypadku bezsensowne stało by sie ograniczioanie ilości juniorow trenowanych w szkolce.
Obcenie jak dołaczy nam adpet w wieku 16 lat ze sr ok 46 to nic innego z nim nie da sie zrobic jak katapultować takiego jurkaUśmiech