#6
Sprawa jest jednak głębsza i problem się powtarza. Już opisuje problem. Zdążyłem porobić kilka screenów z telefonu. Ta sama sytuacja, jeden zawodnik 8 pkt, dwóch po 6 przed nominowanymi.

krok 1. Udało mi się wykonać zmianę nominowaną za zawodnika w biegu 14 z mniejszą ilością punktów, dlatego zawodnik z nr 10 się nie wyświetla. Sytuacja już po zmianie. [załącznik 2].

Krok 2. Myślałem, że może najpierw muszę zamienić tego z 15 biegu kimkolwiek, żeby wrzucić go do biegu nr 14. Niestety, przy biegu 15 nie można nic zrobić, bo musi być już po biegu nr 14 żeby dokonywać zmian w 15. [załącznik 1]

Krok 3. Próba wybrania jako zmiana nominowana zawodnika do biegu 14, który został automatycznie wrzucony do biegu nr 15. [załącznik 3]

4. Dostępne opcje przy wybraniu zawodnika z biegu 15, który chciałem, aby jechał w biegu 14. [załącznik 4]

4. Dostępne opcje przy wybraniu zawodnika z biegu 14, który chciałem, aby jechał w biegu 15. [załącznik 5]

Proszę o pomoc w rozwiązaniu sprawy lub pokierowaniu mnie, co robię źle, bo sam nie potrafię rozwiązać tej mojej zagadki. Jeśli miałoby się to znaleźć w dziale błędy to prosiłbym moderatora o przeniesienie wątku. Pozdrawiam serdecznie,
Selby


Załączone pliki Miniatury