#7
(2012-08-14, 23:13:16)waleccrane napisał(a): No wlasnie 2 sezony... Wg mnie to nie jest w porzadku bo wiele druzyn nie ma szans w wyzszej lidze, a uzyskuje awans tylko dzieki temu, ze nie maja mocnych rywali. Podczas gdy inni majac lepszy sklad o awansie moga tylko pomarzyc.

W drugiej lidze miałem jednego przeciwnika z którym walczyłem o awans lecz w pierwszej lidze jestem chłopcem do bicia. Nie wyobrażam sobie o czym Ty mówisz by zrównywać ligi, wtedy dopiero było by nudno gdybyś nie potrafił zdobyć 20 pkt w meczu lub byś wygrywał siedemdziesięcioma punktami.
waleccrane - trudno mi się odnieść do twojej propozycji gdyż u Ciebie w lidze nie widać jakiś dysproporcji, awansowałeś do 2 ligi , spadłeś do 3 i co jakaś przepaść???

Także drużyny które zaczęły grać i nakupowały dobrych grajków przejdą przez ligi z sezonu na sezon awansująć a nie od razu równać ligi bo ktoś słabszy jest wyżej w tabeli. przykład: Anioły UNIBAX - przegrali pierwszy mecz w lidze dopiero po awansie do 1 ligi i jakoś nienarzekali