#3
Stary weź trochę wyluzuj. Te opłaty w nikogo nie biją i takie roli nigdy mieć nie miały.
Wprowadzono je po to aby nie było miliona aukcji za miliardy złotych nie wiadomo po co.
Jak będziesz wystawia na aukcje to się zastanowisz czy chcesz sprzedać czy się pochwalić jakich koksów masz (mówię ogólnie nie wiem jak Ty robisz Duży uśmiech) Jeśli chcesz kogoś sprzedać i zależy Ci na sprzedaży dobierzesz taką kwotę która w Ciebie nie uderzy a już tak wgl 50tys to nie jest aż taka spora kwota jak na sprzedaż zawodnika za którego życzysz sobie 5mln.
To jest manager i trzeba kombinować w wielu kwestiach i te wyrzuty o kary jak dla mnie są od czapy.
Może niech komputer wszystko robi a my sobie popatrzymy tylko? Tu trzeba kombinować bo o to chodzi w tego rodzaju grach więc wszelakie kary za NIEMYŚLENIE I SKLEROZĘ są jak najbardziej na miejscu.
A co do zarzuty o pokrycie kosztów, zauważyłeś że jest ten procent opłaty ale jeszcze nie spostrzegłeś (raczej nie dałeś sobie szans na zauważenie) że dochody za spary są zwiększone i za ligę też będą, frekwencja będzie większa, poczekasz zobaczysz a nie już płaczesz o marny procent od jednej aukcji na 2,3 miesiące...
Poza tym temat opłat był poruszany i padały nawet większa procenty więc na moje wszystko jest ok
teraz czekam na odpowiedź bo czuje że to co napisałem Ci nie wystarczy Język
[Obrazek: 5419.jpg]