#4
uwierz że też pisałem podobnego posta Język
jak zobaczyłem że dziwi się za kary gdy składu nie wystawi to już mną wstrząsnęło Duży uśmiech
ale skasowałem przed wysłaniem bo stwierdziłem że szkoda nerwów a nie ma o co się spinać...

i z doświadczenia coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że gry typu manager są w tych czasach dla niewielkiej części osób Uśmiech

Ja dopiero po 2,5roku gry wszedłem do e-ligi mimo że zaczynałem ledwie 2-3miesiace późnij niż pierwsi gracze!
Nie mam rozbudowanej szkółki (ledwie 3poziom), zero wychowanków prócz tego którego dostałem wczoraj o "kosmicznej" średniej 49,8... a jednak się udało Oczko
Co więcej nie dlatego że wypisywałem i rozpaczałem na forach jak to ja mam źle i jak powinno być żeby było mi łatwiej...
Spokojnie podpatrywałem to co robią bardziej doświadczeni, obrałem jakiś tam swój kierunek i konsekwentnie to realizowałem Oczko
W międzyczasie zrobiłem kilka błędów bo wiele rzeczy było niewiadomą...

Teraz wszystko jest na tacy, zero wysiłku, myślenia mają nowi gracze a narzekań jednej osoby jest więcej niż w tamtych czasach wszystkich razem wziętych... ;/
Wiedzą jakie skile są ważne, co najlepiej wytrenować ---> u nas każdy eksperymentował! jeden zawodnik trenował siłe drugi kondycje a trzecie prowadzenie, robiło się porównania, analizy i pomału ogarnęło się całą hierarchie skili Uśmiech

To samo dotyczyło mocy motorów - dla jakiej siły jaka moc,
Do jakiego stanu opłaca się rozbudować stadion,
jakie dać ceny biletów aby było najbardziej opłacalne,
i wiele wiele innych czynników...

Teraz sprowadza się to tylko do tego że sprawdzasz w pomocy a najczęściej piszecie wiadomości do bardziej doświadczonych graczy z pytaniami i nie sądzę aby ktokolwiek odmówił współpracy czy podpowiedzi...