#8
Jack

Rozwijając drużynę , zawodnicy są coraz mocniejsi tak ?

To wystawianie zawodnika za 5 mln to będzie żaden rarytas a chleb powszedni. Już teraz na moim poziomie posiadam zawodników wiecej wartych niż 5 mln a jestem małym żuczkiem.

Właśnie 300 tyś za mecz gdzie za wystawienie masz 50 tyś ( przy średniaku). I gdzie proporcje.

Nie licz co jest przez cały sezon bo można wystawić co tydzien zawodnika za 50 tyś i też sie skumuluje.

To że ktoś wystawił zawodnika za 30 mln to jego sprawa. Ale rynek transferowy jakoś żyje.

Tą decyzją będzie jeszcze mniej zawodników na transferze, bo nie wliczam zawodników ze średnią do 70 oczek. Bo to owszem dobre ale na ligi 5-6.

A co z mocniejszymi zawodnikami ?

A no będzie tak że każdy będzie czekał na wysyp 200 z bootów i gotówka ucieknie z gry. A tego uniakją w innych grach, powód: stagnacja, marazm - ucieczka graczy. Zobacz ilu teraz gra ludzi? 800-850.
Jak zaczynałem grę to było ponad 1000. To zmiany zabiją tą grę.

Chcę zobaczyć nową osobę, która za 20 sezonów zrobi szkółkę?

Zrezygnuje z gry i tyle będzie. I koło się zamknie.

Ten temat był pomijany w tej grze ale nieunikniony. Brak jest równowagi ekonomicznej. A zabija ją wysyp zawodników na początku sezonu.

Jeszcze raz powtórze gotówka ucieka z gry. Z podobnym problemem boryka się np. Hattrick któy jest grą globalną i tam walczą o ekonomie a tu jest samopas.

AquariumProject.pl Zielona Góra
Banda Jonaków Zielona Góra

Ekstraklasa