#1
Witam jak wiecie od dawna można zaobserwować, że jeżeli jakiś nowy manager zacznie z nami grać po kilku dniach rezygnuje. Wpadłem na pomysł aby do gry wprowadzić MENTORA. A wyglądało by to tak:

Każdy nowy gracz miałby przydzielonego swojego mentora, czyli osobę która będzie rozwiewać jego wątpliwości. Jeżeli coś byłoby dla niego nie jasne lub chciałby się czegoś dowiedzieć pisałby do niego.

Mentorem mógłby zostać każdy kto gra w SW min 2 miesiące, oraz wyrazi na to chęć. Nie jest zbyt skomplikowane to wprowadzić. Myślę że dla nowych graczy byłoby to spore ułatwienie. Sam korzystam z pomocy naszego mistrza Speed'a kiedy mam wątpliwości. Moglibyśmy się dzielić swoim doświadczeniem i może w ten sposób zatrzymać jakiegoś nowego gracza przy sobie. Pewnie ktoś zaraz powie że jest forum na to albo poradnik, ale większości nie chce się nawet zakładać konta na forum ani szukać w poradniku odpowiedzi. A w ten sposób dostałby odpowiedź na konkretne pytanie krótko i na temat.

Każdy nowy gracz dostałby na pocztę po rejestracji wiadomość:

Twoim mentorem jest (nick gracza) ,jeżeli nadal masz jakieś wątpliwości, lub chciałbyś skorzystać z porad doświadczonych graczy napisz do niego. Oczywiście możesz skorzystać także z poradnika oraz forum.

Co wy na to??